Залетна Я тут• Изменено 1 час назад

Як ви ставитесь до зображення сексу у нееротичних фільмах?

Я бачу досить багато людей висловлює думку - що це не ок, ’не потрібно для сюжету’, що можна дивитись порно.
У мене інша думка, що якщо у персонажів в фільмі є романтичні стосунки/шлюб і т.п., то такі сцени цілком органічні і роблять фільм більш живим. Необов´язково, щоб там були якісь деталі або оголеність (хоча я не маю нічого проти цього, але розумію, що не всім професійним акторам це може бути ок). У порно ж це зазвичай совсім інше - з гидотними сценаріями і поганою грою.
А ви як вважаєте? До речі сцени з пейзажами теж обожнюю.
Зробіть вибір:
вже голосів: 34
Такі сцени не потрібні
Потрібні дуже рідко
Майже завжди органічні
Накладні мюслі• 1 час назад
Плохо
БоХатая• 1 час назад
Якщо фільм не еротичний то його можуть дивитись діти. Навіщо робити ценз і показувати фільм тільки у пізні часи?
ПушАпница• 1 час назад
Мені подобається, мене це заводить і викликає сексуальне бажання також - для мене це приємні і бурхливі відчуття.
Мають, ті, кого це турбує, мають якісь проблеми з своєю сексуальністю.
Анонім Завгосп• 1 час назад
Іноді в фільмах зовсім не доречно. Як і те що обовязково має бути лгбт хоч якимось боком
Самая СоветЧиваЯ• 1 час назад
Спокойно, как и к ЛГБТ, черным и всем остальным.
Престидижитатор• 1 час назад
Нормально отношусь.
Обычно у фильма указан возрастной рейтинг. Кто там с детьми смотрит - не смотрите то, что 18+.
Забризкана водою• 1 час назад
Ответ дляБоХатая
Для того и делают ценз, чтоб дети не смотрели. Ужастики и какой-нибудь триллер с расчлененкой неэротичные, думаете ценз не нужен и с трехлетками смотреть нормально?
Захекалася читать• 1 час назад
Ответ дляАнонім Завгосп
Навіть дуже доречно, не бачила жодного фільму, де б було недоречно
Зажуженная Жужжа• 1 час назад
Слухайте, секс, це частина життя.
Як би вам не хотілося інакше
Престидижитатор• 1 час назад
Ответ дляЗабризкана водою
Да, рейтинг 18+ - это могут быть фильмы вообще без эротики, но, скажем, сцены с жестокостью.
Захекалася читать• 1 час назад
В мене є улюблені відверті сцени в фільмах, які іноді просто самі переглядаю періодично.
ЕлькиПальки• 1 час назад
Дивитись такі сцени у присутності своїх батьків або дітей мені ніяково. У моїй свідомості ці множини не мають перетинатися
Най хоч раз• 1 час назад
Очі закриваю, соромлюся
Бритоножка• 1 час назад
Есть красивое порно, есть эротические фильмы классные с сюжетом. Ну в некоторых фильмах можно обойтись без них. Я сейчас не примомню, что смотрели с детьми и сцены были не в тему к самому сюжету. Но было
культУра• 1 час назад
Если есть страсть между актерами то и секс само собой
90x60x90• 1 час назад
Погано ставлюся, відразу дуже шкода дружин та чоловіків акторів, які мають миритися з цими сценами, які ще й по мільйону дублів знімалися.
Шлях до зірок• 1 час назад
Не, секс не в порнофильме мне не интересен. Романтику можно и без секса показать, романтика же. Взгляды, объятия. Мы не всегда в фильмах видим что персонаж ест, какую книжку читает, как бреется. Немного оно показывает, лично мне.
Забризкана водою• 1 час назад
Ответ дляЕлькиПальки
Помню как в свои 18 рядом с папой в новогоднюю ночь Дикую орхидею смотрела 🤣 Папе стало неловко, он ушел ))
Потринділиця• 56 минут назад
Негативно.
Таке враження, наче фільму більше немає чим ´чіпляти´, тільки інстинктами.
Напівнатяки завжди цікавіші і романтичніші, ніж @бля на увесь екран.
Бісить цей тренд, що в книгах, що у фільмах та серіалах, особливо, якщо це реально більше нагадує порно.
Потрібне маркування, щоб знати, що чекає.
Тому люблю старі фільми 90-тих і 2000-их, ´Корону´ ще. Якось умудрились показати всі почуття без відвертих деталей.
Завжди недо...• 51 минуту назад
Ответ дляПушАпница
Якщо мені не подобається світити власним статевим життям, чому мені має подобатись висвітлення чужого сексу в фільмі/серіалі, коли він не був метою перегляду?
Паратруперсупер• 49 минут назад
Блін, я недавно з малою дивилася фільм новорічний і в кадрі показали чоловічий статевий орган. Близько. Я в шоці була😅 Фільм комедійний, не 18+. Забула назву. Типу він у вікно сцяв і член примерз до підвіконня 🤣 І коли він його намагався відірвати це показали крупним планом.
Паратруперсупер• 49 минут назад
Ответ дляБритоножка
Красиве порно? Порадьте
автор Залетна Я тут • 40 минут назад
Ответ дляПаратруперсупер
ну як би це не еротична сцена. Для більшості людей прийнамні))
Паратруперсупер• 39 минут назад
Ответ дляЗалетна Я тут
Але член показали повністю! І це сімейний фільм😅
автор Залетна Я тут • 39 минут назад
Ответ дляЗавжди недо...
Ну ви і відносини свої мабуть публічно не обговорюєте. Тоді і розмови такі теж не є метою перегляду?
дамаАмстердама• 39 минут назад
Ответ дляЕлькиПальки
+++ і мені так само
Особливо, коли в комедіях, які можна було би подивитися з дітьми є або жарти, або сцени інтимного характеру, тобто туалетні нижче пояса моменти, які мають бути смішними

А я таке не люблю, може я занадто скута, але я є
А я з косою• 22 минуты назад
Ответ для90x60x90
Ви жартуєте?
Це просто робота, чимало акторів розповідають, що це дуже вимотуючий важкий процес, з купою людей навколо, і в ньому точно немає нічого сексуального
Янка-угомонись• 22 минуты назад
Секс часть нашей жизни. И если вы думаете что дети ничего не знают в наше время,то ...