Кукарачка• 20 февраля в 20:35
Нова пошта за кордон
Вітаю, скажіть будь ласка, я хочу відправити в Польщу новий планшет, як сплачується і де мито. Як воно розраховується. Хочу відразу написати, чому хочу купити в Україні, бо хочу оформити оплату частинами в розетці, на розетці пл. Таке не можливо
Гидроусилитель руля• 20 февраля в 20:39
Не бачу сенсу через НП. Знайдіть варіант, щоб хтось забрав у магазині чи поштоматі в Україні і переслав перевізником. Це і швидше, і ризиків менше, і дешевше
Кукарачка
• 20 февраля в 20:39
Ответ дляГидроусилитель руля
Ок, дякую
Айпишница• 20 февраля в 20:40
Если новый- будет дорого. Пишите, что ’ личные вещи’. Мне как-то передавали новые вещи на ребенка, правда через укр почту. Так в Польше пришлось заплатить 130 злотых налогов.
Кукарачка
• 20 февраля в 20:40
Ответ дляMs. Сама прямота
Перевозчики отказываются за €10 привезти планшет?
Я не шукала ще перевізників
Кукарачка
• 20 февраля в 20:41
Ответ дляГидроусилитель руля
А перевізники берут нові планшети?
Гидроусилитель руля• 20 февраля в 20:41
Ответ дляКукарачка
А перевізники берут нові планшети?
Водії рейсових автобусів залюбки візьмуть, бо місця не займає у багажі
Ms. Сама прямота• 20 февраля в 20:52
Ответ дляКукарачка
А перевізники берут нові планшети?
Берут
Только их надо заранее предупредить, они их оставляют в салоне, как и документы, поэтому на них, обычно, тариф €10 за пакет
Кукарачка
• 20 февраля в 20:59
Ответ дляMs. Сама прямота
Берут
Дякую