lilul990• 1 час назад

Росія роздасть ядерну за макарони

Путін уперся рогом і не хоче уступати трампу, підписувати донбас як демілітаризовану сіру зону,

тим часом як компанії держсектору і приватні банкротяться одна за другою. Ржд попросили 4 трлн рупій шоб просто притримать штани до кінця року

Телеграм уповільнюють - бояться організованого руху. При таких цінах, комуналці, банкростві бізнесу - канєшно. І це їм ніхто інфраструктуру не бомбить. І вони не мерзнуть зимою

Але дебілу всьо равно, у нього програма по знищенню росії і демографії. Після його геніального правління росія буде роздавати ЯЗ за макарони и консерви. Дибіл
Однозначно• 1 час назад
Там ще пару днів і у США буде власна війна, і світ стурбований вже не нами.
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляОднозначно
Трамп не забув за танкери і накинути пару десятків санкцій на росію до кінця року. Удавка не знята
Allemagne• 1 час назад
Ангел мой, вы всё пишите, пишете... кто вы, радость моя?
автор lilul990 • 1 час назад
Коли нормальній людині хочеця шоб її поважали - вона робить роботів, складні станки, верстати, механізми, власне виробництво, вкладає гроші в ші

Коли дебіл хоче шоб його поважали - він нападає на сусідів і угрожає всім кукарєшніком
західний_діалект• 1 час назад
Ответ дляAllemagne
Сива 🐴
автор lilul990 • 1 час назад
Коли росіяни думали шо вони тіпа як американці, а вони як гівно собаче
Ластоноша• 1 час назад
Ответ дляОднозначно
Світ і не був стурбований нами.
Пацан к успеху шел• 1 час назад
Ответ дляОднозначно
Гадалки давно предсказали что у нас утихнет когда у других начнется
Однозначно• 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
Світ і не був стурбований нами.
певний час трошки був, коли не думав що це так на довго все затягнеться