Молчалка• Изменено 21 февраля в 15:01
Як часто психотерапевт підвищує вартість?
Хто проходить тривалу терапію, як часто ваш спеціаліст підвищує вартість і на скільки?
Чи це стає приводом завершувати і шукати іншого спеціаліста?
Молчалка
• 21 февраля в 15:03
Ответ дляАлина-1240
😂я фиг на него дам
а вам до речі було б незайве))
Сусідка зверху• 21 февраля в 15:04
Випитує рівень платіжеспроможністі клієнта, а далі підіймає доки совісті вистачить. Але може перегнати палку, і клієнт чкурне до іншого.
Тому бувають ’знижки’ для своїх
Алина-1240• 21 февраля в 15:04
Ответ дляМолчалка
а вам до речі було б незайве))
Я костюмчик тройку высмотрела, имплант хочу,и сереженьки😂
Молчалка
• 21 февраля в 15:04
Ответ дляСусідка зверху
Тому бувають ’знижки’ для своїх
це припущення, чи ваш реальний досвід?
Сусідка зверху• 21 февраля в 15:04
Ответ дляМолчалка
це припущення, чи ваш реальний досвід?
Це так працює.
люблю_тортики• 21 февраля в 15:06
Більш-меньш стала практика - підвищення раз на рік на 10-20 відсотків
Молчалка
• 21 февраля в 15:06
Ответ дляАлина-1240
якщо сережечки допомагають, то я тез за те, щоб витрачати на сережки, а не психотерапевтів)
Маю рацію• 21 февраля в 15:07
Ответ дляМолчалка
а вам до речі було б незайве))
Алина адекватней 99% посетителей форума
Молчалка
• 21 февраля в 15:08
Ответ длялюблю_тортики
а можете в конкретних сумах навести приклад?
Сусідка зверху• 21 февраля в 15:09
Ответ длялюблю_тортики
Це не покриває навіть інфляцію(10%)
Молчалка
• 21 февраля в 15:11
Ответ дляМаю рацію
Алина адекватней 99% посетителей форума
а я нічого проти Аліни і не маю) є речі, які на мою думку, можуть впливати на якість життя, наприклад хвилювання з приводу тиску. Але якщо їй це не заважає, то і не варто витрачати на це сили і гроші.
люблю_тортики• 21 февраля в 15:13
Можу сказати про себе. В мене є люди, які зараз в тривалій терапії за 1000 гривень, ближче до літа підніму до 1200. Нових клієнтів беру за 1600.
Якщо обирати між сидіти без сталої практики чи працювати за середньою ціною, я обираю друге, зато мати повний запис (20-25 годин на тиждень). Клінічний досвід з неба не береться
Молчалка
• 21 февраля в 15:13
Ответ дляСусідка зверху
Це не покриває навіть інфляцію(10%)
так, але якщо вартість сесії 2000 грн, то підвищення на 400 грн буде відчутним.
Фляшунька• 21 февраля в 15:14
Ответ дляМолчалка
ви ре в стані вилічити 20% підвишки?
Молчалка
• 21 февраля в 15:15
Ответ длялюблю_тортики
а якщо клінічогого досвіду вже достатньо і працювати за 1600 заради досвіду вже немає потреби?
Молчалка
• 21 февраля в 15:16
Ответ дляФляшунька
ви ре в стані вилічити 20% підвишки?
якщо ви не розумієте сутності питання, то краще не коментувати)
Фляшунька• 21 февраля в 15:17
Ответ дляМолчалка
у вас ще й з пам´ятю лихо.
Пишу вірші, дорого• 21 февраля в 15:17
Ответ дляМолчалка
ні, взагалі не так
вы и есть психотерапевт
Молчалка
• 21 февраля в 15:17
Ответ дляФляшунька
у вас ще й з пам´ятю лихо.
дякую, що зайшли в мою тему і відписались) це дуже важливо)
люблю_тортики• 21 февраля в 15:20
Ответ дляМолчалка
В приватній практиці кожен сам господар своєму ціноутворенню.
Я не веду соціальні мережі, наприклад, тому перспектива працювати за 2500, але, після оплати сммщикам, таргетологам і К мати ’на руки’ туж саму сумму мене не приваблює
Молчалка
• 21 февраля в 15:22
Ответ длялюблю_тортики
так, звісно це ви самі для себе визначаєте.
Але багато спеціалістів мають ті ж 2500 і без витрат на рекламу, маючи таких же самих клієнтів, як і ви. Хіба трохи з вищим доходом.
Тут скоріше варто оцінювати ’на руки’ після сплати податків.
люблю_тортики• 21 февраля в 15:31
Ответ дляМолчалка
В мене дуже широке колегіальне коло спілкування)) Роботу з просування можна виконувати самостійно, без проблем. Але це окрема робота, яка займає час і багато сил.
В мене інша стратегія, яка дозволяє мені мати ідеальне для мене співвідношення навантаження та доходу і рухатися в наміченому стратегічному напрямку
Молчалка
• 21 февраля в 15:37
Ответ длялюблю_тортики
Я не до того, що ваша стратегія невірна, це ж тільки ви можете оцінити, як Вам краще.
Я лише про те, що багато спеціалістів мають клієнтів з тих же самих джерел, що і ви - рекомендації, скерування від колег, сарафанне радіо, але вартість їхніх послуг трохи вища, за вашу.
Наприклад, серез спеціалістів КПТ ви навряд чи знайдете вартість в 1000 чи навіть 1600 грн. І у них також немає дефіциту в клієнтах і без соцмереж. Бо це все рівно якась обмежена кількість людей, яку ви можете взяти в індивідуальну роботу. Тобто ви все рівно колись упираєтесь в стелю по кількості клієнтів, і далі або лист очікування, або підвищення вартості. Я от тільки про це.
Хіба це не так?
Свою терапевтку я чекала 1,5 місяці. У неї вартість була 2400 на той момент. Соцмережі не вела.
Хіба це не так?