ДА да да• сегодня в 09:12

Кто рожал с партнером

это помогло или только добавило стресс?
Пешеходик• сегодня в 09:59
Конечно помогло. Это ж свидетель процесса, значит персонал будет более внимательным.
В вагину муж не заглядывал, его кресло стояло возле моей головы. Помогал то вещи принести из/в шкафчика, пока я была у проводам подключена, то пульверизатором обпрыскивал, когда лицо жгло. Потом ему пуповину предложили перерезать.
Роды были 12 часов. Эпидуралка, потому никаких ощущений ниже пояса и психов.
Может если без эпидуралка, то больно и женщины кричат и матерят мужа - не знаю.

А вот в палате муж со мной после родов не остался. Лучше, когда в палате с мужем. Одной было очень сложно 10 дней в палате. Постоянные сцеживания и спать по 1-2 часа в сутки.
Мишка-шалунишка• сегодня в 10:16
Ответ дляМамзелькіна
Якшо в пари зрілі дорослі стосунки, на який ще рівень треба виходити?
Ну якщо чоловік готовий дивитися на жінку коли займається сексом і абсолютно не хоче бути опорою в складний восени для неї, то це не про дорослі зрілі стосунки.
Мишка-шалунишка• сегодня в 10:16
Ответ дляМамзелькіна
Теж дивує цей меседж, наче чоловіки такі тупецькі створіння, нічого не знають про пологи.
Нічого не знають.
Бо бачили пологи лише а фільмах художніх.
Курочка-чубаточка• сегодня в 10:17
Дуже допоміг. Більше звісно морально, але і фізично теж, - щось принести, когось покликати і т.д., але в першу чергу мені було спокійно, що лікарів він контролює, хоч лікар і був платний, але стільки історій про халатність лікарів.. а після пологів, то взагалі краса. Ми взяли окрему палату, де були втрьох з сином, то чоловік і памперси міняв, і дитину годувати подавав, всі питання - купити, оформити, принести, домовитися вирішував. Згадую цей час як на курорті) це ще було літо, тепло і чоловіку від роботи дали 10 днів відпустки (це політика компанії на народження дитини, напевно знаючі люди)) Зараз вдвох згадуємо цей час з теплом
Не стесняюсь• сегодня в 10:28
Мне не нужен был партнер в родах, нужно было чтобы мне не мешали. Именно об этом я и договаоивалась с врачом. Все схватки и сами роды меня не беспокоили, полутемная палата, врач входил только в опредеденное время, следил за монитором вне палаты. Так же у меня была кнопка, чтоб его позвать.
Это были прекрасные смостоятельные роды.
Но есть женщины, которым важно чтобы вокруг были люди и чем больше, тем им спокойнее и это тоже нормально
Сусідка знизу• сегодня в 10:26
Ответ дляПез Году Неделя
Перший раз з чоловіком, якось страшно було самій, добре що був, я 7 годин народжувала, мені б було нудно)) . Другий вже сама))
а как он вас развлекал 7 часов, чтоб нудно не было?
Апрель Ивановна• сегодня в 10:33
Я б мала першу народжувати з чоловіком, але не склалося у нього з таймінгом, слава Богу. Ще двох також народжувала сама, заборонила чоловіку бути зі мною. Мені самій легше. Але все індивідуально
Малая Налегке• сегодня в 10:33
Рожала сама, не хотела своих рядом никого, тем более мужа.
Мамзелькіна• сегодня в 10:41
Ответ дляМишка-шалунишка
Звідки такі висновки про ’абсолютно’
Мишка-шалунишка• сегодня в 10:43
Ответ дляМамзелькіна
Звідки такі висновки про ’абсолютно’
Ну я про комент, який тут прозвучав про те, що на жінку можна дивитися лише під час сексу і що чоловіку не потрібно бути поруч, коли вона народжує, бо не має на що чоловіку там дивитися
Мамзелькіна• сегодня в 10:43
Ответ дляМишка-шалунишка
Нічого не знають.
Оці настанови ’ти маєш бачити, як я страждаю’ дійсно говорять про певні негаразди в стосунках.
Мамзелькіна• сегодня в 10:44
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну то на той комент і відповідали б.
Мишка-шалунишка• сегодня в 10:46
Ответ дляМамзелькіна
А чому саме такий підхід?
Чому не, ми йдемо народжувати разом нашу дитину.
Пліснявілий сир• сегодня в 10:46
Ответ дляШкідлива молекула
Помогло
Подал воды, держал датчик КТГ, поддерживал, тер спину при схватках

Но чем он может то вам помочь другим? Все равно придется это пройти вам
Нюхал кал когда обо@ рались
Мамзелькіна• сегодня в 10:53
Ответ дляМишка-шалунишка
А чому саме такий підхід?
Саме про такий підхід читаю в подібних темах. Звісно, є інші мотиви. Але й цей дуже розповсюджений.
Пез Году Неделя• сегодня в 10:54
Ответ дляСусідка знизу
Та хоть поговорити було з ким ))) ходили туда-сюда, ліуврів-медчестр шукав по потребі, мені б було нудно і самотньо без нього. А, ще тримав ємність, коли рвала
Мишка-шалунишка• сегодня в 10:56
Ответ дляМамзелькіна
Так з цього й потрібно починати.
Якщо ви пишете про здорові зрілі стосунки, то це саме про взаємодовіру, підтримку, а не про «дивитися як я мучусь»
Мамзелькіна• сегодня в 11:09
Ответ дляМишка-шалунишка
Так з цього й потрібно починати.
То таким стосункам не потрібні якісь ’нові рівні’ і пологи в якості тестування. В кожної пари свої обставини, бажання і погляди. Комусь ця підтримка потрібна саме в пологах, а комусь ні.
На привозе• сегодня в 12:13
Ответ дляМамзелькіна
Так і є, насправді.
Вся жіноча фізіологія настільки табуйована суспільством, що крок від какання метеликами шокує чоловіка непоправно.
Мамзелькіна• сегодня в 12:14
Ответ дляНа привозе
Так і є, насправді.
Суспільство це чоловіки?
На привозе• сегодня в 12:17
Ответ дляМамзелькіна
Суспільство це чоловіки?
На жаль, УСЕ суспільство загалом не орієнтовно на жінку.
За ’правильне’ вважається те, що притамане організму, чия задача продукувати сперматозоїда.
А беззупинний, надскладний жіночий життєвий цикл-це соромно, чомусь
Мамзелькіна• сегодня в 12:15
Ответ дляНа привозе
УСЕ суспільство це хто, чоловіки?
На привозе• сегодня в 12:18
Ответ дляМамзелькіна
УСЕ суспільство це хто, чоловіки?
Мене бентежить Ваше питання, я думала, очевидно, що УСЕ суспільство складають УСІ статі)
Мамзелькіна• сегодня в 12:19
Ответ дляНа привозе
То жінки проти жінок?
На привозе• сегодня в 12:20
Ответ дляМамзелькіна
То жінки проти жінок?
Звісно, і це згубно.
На привозе• сегодня в 12:22
Ответ дляМишка-шалунишка
Так з цього й потрібно починати.
Можливо, ’тобі буде складно, боляче і важко, я хочу бути поруч?’
Мамзелькіна• сегодня в 12:51
Ответ дляНа привозе
Звісно, і це згубно.
Ви особисто теж? Чи ви себе до суспільства не відносите
Стильна штучка• 2 часа назад
Мой просился, я была против. И не жалею.
На привозе• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Я, особисто, принаймні, дуже часто ловлю себе за язик і пальці, щоб не грати в цю гру.
Адже ніхто не вільний від суспільства
Мамзелькіна• 2 часа назад
Ответ дляНа привозе
Адже ніхто не вільний від суспільства
Кожний, хто є частиною суспільства, може формувати суспільну думку, хіба ні?