Неновая почта• сегодня в 10:20
Перетин кордону, не пропустила митниця!!!
Друзі, терміново прошу допомоги!!!
Моя донька виїхала в Німеччину в жовтні минулого року. Наразі має оформлені тимчасові німецькі документи, оформлений 24 параграф.
Тиждень назад приїхала з Німеччини в Україну забрати свою кішечку.
На зворотньому шляху її не пропустила польська митниця, мотивуючи це тим, що у неї протермінований безвіз, пройшло більше 90 днів з 31.10.2025 року.
Поляки змусили повертатись назад, зараз вона їде поїздом в Україну.
Друзі, хто стикався з подібним??! Будь ласка, прошу ваших порад?! Як їй перетнути кордон?
Посольство України в Німеччині не працює, вихідний день.
Хвилююсь за документи, які були оформлені на кішечку, чи не будуть вони протерміновані? Кішечка в сильному стресі, адже багато годин в дорозі, і невідомо, як буде далі
😥😥😥
Госпожа Белладонна• сегодня в 10:23
Вона дала їм aufenthaltstitel, а вони їй сказали, що безвіз протермвнований? Чудеса якісь, моя мама їхала тиждень тому і все ок
Сижу_и_плачу• сегодня в 10:24
В цій ситуації шкода тільки тварину, яка має пережити стрес переїзду. Насправді коти швидко адаптуються до нових людей, хай би жила де жила ці 4 роки.
интайм_не_предлагать• сегодня в 10:24
Ответ дляВорожу на каві
Через Тису
Там і заміж вийде заодно
Ангелок з ріжками• сегодня в 10:25
Я зазвичай маю з собою роздрукований документ про продовження ( витяг з закону). Спеціально робила його на трьох мовах.
Але поляки його ніколи не вимагали.
Інших пропустили, хто їхав? В мене також сам пластик прострочений, все нормально, завжди пропускали.
Але поляки його ніколи не вимагали.
ДелиВерка• сегодня в 10:26
Ответ дляАнгелок з ріжками
Але поляки його ніколи не вимагали.
Так вона його тільки в жовтні 2025 року зробила. Як він може бути прострочений?
Госпожа Белладонна• сегодня в 10:26
Ответ дляАнгелок з ріжками
Але поляки його ніколи не вимагали.
Та якщо вона виїхала в жовтні минулого року то не факт що він у неї прострочений
Глас_Народа• сегодня в 10:30
Ну и комментарии… Люди ,что с вами ?
Я совсем не удивлена
Великий сатирик• сегодня в 10:28
Ответ дляБратья Капли
Она пластик забыла и подала лишь один паспорт?
Наверно
Детские_Будут?• сегодня в 10:29
Ответ дляГлас_Народа
Ну и комментарии… Люди ,что с вами ?
Я совсем не удивлена
В шоці теж. Що з людьми
Редисочка• сегодня в 10:35
Ответ дляАнгелок з ріжками
Але поляки його ніколи не вимагали.
В последнее время стали разворачивать назад. Недавно люди ехали автобусом и такая же ситуация как у автора. Хер знает что у них в голове.
Я летаю из Кишинева, пластик просроченный показываю только в аэропорту в Германии..
Мамина корзиночка• сегодня в 10:32
Она должна была на границе с Польшей дать закордонный паспорт , свою пластиковую карту с параграфом 24 и лист про продление пребывания до 27-го года
Жена сантехника• сегодня в 10:34
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Там і заміж вийде заодно
кішечка?
вибачте, чомусь тригернуло мене оце кішечка стільки разів...
Неновая почта
• сегодня в 10:34
Ответ дляВподобайден
Які документи у неї, що підтверджують 24 параграф?
Пластикової карти ще немає, є тимчасове підтвердження
Fiktionsbescheinigung
Я не в теме• сегодня в 10:35
Ответ дляДелиВерка
А до цього жила там 3 міс без оформлення?
Путающаяся• сегодня в 10:35
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Там і заміж вийде заодно
За водяного?
Вподобайден• сегодня в 10:35
Ответ дляНеновая почта
Fiktionsbescheinigung
Неможна з цим документом виїжджати з Німеччини. Тепер сидіть півроку чекайте.
Неновая почта
• сегодня в 10:35
Ответ дляВподобайден
Пластикової карти ще не видали, є тимчасове посвідчення Fiktionsbescheinigung
Ангелок з ріжками• сегодня в 10:35
Ответ дляНеновая почта
Fiktionsbescheinigung
А, ну тоді вона молодець! З поверненням на батьківщину!
интайм_не_предлагать• сегодня в 10:36
Ответ дляПутающаяся
За водяного?
Ну там зараз багато хлопців 25-40 років) буде вибір
ДелиВерка• сегодня в 10:37
Ответ дляВподобайден
Чого пів року? 90 днів
Путающаяся• сегодня в 10:37
Ответ дляНеновая почта
Fiktionsbescheinigung
Куку. С ним нельзя покидать Германию. Нужно ждать пластик.
Теперь обе будут с вами в Украине. С кошечкой зато
Мамина корзиночка• сегодня в 10:37
Ответ дляНеновая почта
Fiktionsbescheinigung
Он не работает без карты. Всех же предупреждают, что до получение пластика ехать никуда нельзя . Более того, иногда бывает, что люди получают Fiktionsbescheinigung, а через время им все равно отказывают в параграфе 24, например, если защиты в других странах были или не смогли доказать, что жили в Украине на момент войны и тд. Основной документ - это aufenthaltstitel