Неробименінерви• сегодня в 11:16

На чем вы больше всего попали во время ремонта и что бы сделали иначе?

Собираю опыт для будущего ремонта
Булку Дай• сегодня в 11:17
На бабло! зараз в процесі, я не очікувала шо така зараз дорога робота, меблі взагалі космос. В нас 83 квадрати середній ремонт виходить десь 65-70 тис долларів.
Ищу-брожу• сегодня в 11:17
Та любой ремонт уже лет через 5-7 выглядит не сильно актуально, меняется мода и тренды.
Булку Дай• сегодня в 11:19
Ответ дляИщу-брожу
та навіть поки робиш то вже шось зманилось, ці тренди щопівроку нові
Ищу-брожу• сегодня в 11:22
Ответ дляБулку Дай
Та да
Админко• сегодня в 11:26
В основном это халтура рабочих. Окна промерзают, пол с уклоном, стыки пола и стен не заизолированы и по ногам несло холодом, провода хз как уложены и без фото.
Насчёт решений и материалов - жестяной подоконник очень гремучий, розетки в горизонтальных поверхностях забиваются пылью, свет в туалете никогда не делайте на одном выключателе с вытяжкой, матовый тёмный пол ужасно маркий.
Prervana• сегодня в 11:29
Сделала бы котельную больше по размеру. Но это дом.
Не положила бы больше светлую плитку на террасу, это адище, мечтаю переложить. Не купила бы входные двери украинского производства (надо было финские брать). Им уже пц. И фурнитуре, и декоративной накладке...
Я супер-пупер• сегодня в 11:31
Дуже жалкую, що не поміняли вікна від забудовника. Треба було зробити з мінімальними витратами, двері вхідні змінили, а вікна ні. Коли заходили в квартиру, завжди були в одягу, не помічали що з ними щось не так.
Кундалина• сегодня в 11:33
Не замуровывала бы стояк холодной воды. Пусть бы себе торчал в шкафу (да, он живет во встроенном шкафу)
Потом он треснул, соседи двумя этажами ниже бегали ко мне - а у меня сухо. Считали что проблема подо мной. Хозяев нет. И как же все удивились, что там все залито, когда эту квартиру открыли
Засомневаю• сегодня в 11:34
Я б натикала ще більше розеток, через кожні 0.5 метра. Вони ніколи не будуть зайві.
Ласую колобками• сегодня в 11:35
В мене найбільш постраждала пробкова підлога. Ремонту 6 років, підлога вся в тріщінах, кой де вичовгана. Ну це в одному місці біля дивану, де постійно чоловік знаходиться. Я і розуміла що вона ніжна, але сподівалась що для нас двох без собак і дітей вона буде довше слугувати. Я її поки що міняти не збираюсь, але констатую факт що вона швидко втратила свій зовнішній вигляд. Єдине що це може виправдувати, то це був самий дешевий варіант зі всіх пропозицій пробкової підлоги.
ПП-шница• сегодня в 11:38
Світла глянцева підлога. Мало того що кожну пилинку видно, ще й слизько, що небезпечно для санвузла
ПП-шница• сегодня в 11:40
Ответ дляPrervana
Мені не вистачає кімнати для відер -швабр. Та й взагалі, постірочна окрема. Шоб сан вузол лише санвузол.
Ласую колобками• сегодня в 11:41
Ответ дляЯ супер-пупер
О, ви праві. Ми теж не поміняли і з них дуже сифонить. А ще ззовні вони за рік пожовтіли, фурнітура українська, не регулюється. Навіть і не знаю що робити. Сьогодні вночі проснулася від звуку поряд літаючого шахеда. І думаєш, зараз як лупане. Шкода витрачати кошти зараз на заміну вікон.
Викупана• сегодня в 11:43
Жалею только об одном - что не успела купить в коридор определеную плитку . Ее купили до меня .
И пришлось покупать другую . А на ней все пятна видны
Христя в тiстi• сегодня в 11:44
плитку берите под цвет волос
olkabarabolka20• сегодня в 11:50
Ответ дляЛасую колобками
Фурнітуру можна замінити. Це дешевше ніж міняти вікна.
Prervana• сегодня в 11:55
Ответ дляПП-шница
У меня есть, но тоже небольшая. Швабры тоже ютятся в нижнем санузле. Должно было всё хозяйственное жить в котельной, но с учетом нынешних событий завелось очень много доп. девайсов. И теперь вот тепловой насос надо и еще какая-то оборудка, а ее как-то и некуда...
задумчивая мордочка• сегодня в 11:58
Белые высокие плинтуса))
Больше никогда
Новопоштинская• сегодня в 12:07
Ответ длязадумчивая мордочка
Белые высокие плинтуса))
Больше никогда
У меня такие, сантиметров 10 высотой, белые, дюрополииерные, все отлично с ними.
А что не так у вас?)
задумчивая мордочка• сегодня в 12:11
Ответ дляНовопоштинская
А что не так у вас?)
Мыть их нужно часто))
Может конечно два черных кота добавляют грязи
Новопоштинская• сегодня в 12:12
Ответ длязадумчивая мордочка
Мыть их нужно часто))
Я протираю их водой в которою добавляю немного ополаскивателя для белья, и потом пыль на них намного меньше скапливается)
Я супер-пупер• сегодня в 12:41
Ответ дляЛасую колобками
Та о тож, вже ні сил немає, ні коштів. Як би робили одразу - було б дешевше. А тепер знову пилюка, витрати на відкоси та іншу хрінь. Ми досі відійти не можемо від ремонту
Я супер-пупер• сегодня в 12:40
Ответ длязадумчивая мордочка
Мыть их нужно часто))
Чорні вимазують біле?
Вибачте, не втрималася, уявила собі, як котик потерся і залишив сліди наче після вугілля
Я супер-пупер• сегодня в 12:44
Ответ дляolkabarabolka20
Коли вікно встановили пропеллером, то не дуже та фурнітура допомагає. Рукосракі монтажники від забудовника не знають, що таке рівень.
Головосракі.
задумчивая мордочка• сегодня в 12:50
Ответ дляЯ супер-пупер
Чорні вимазують біле?
Ну где-то так и есть)))
Два кота каждый день бегают играют и дерутся
Чёрная шерсть во все стороны
Следом сынок с футбольным мячом…
)))
ГугелП@лАмался• сегодня в 13:17
Робити теплу підлогу, мінімізувати перехідні вимикачі - при відключеннях це адіще) Ніколи невідомо світло вимкнене чи ні.

Якщо робите дизайн-проєкт, перевіряйте доцільність різних підсвіток, у нас в санвузлі 5 різних підсвіток: на шафі, на дзеркалі, бра, над ванною, основне. Це жесть) Поки я до цього дійшла, вже були виводи і покладена плитка)
Ласую колобками• сегодня в 13:13
Ответ дляolkabarabolka20
Дякую
ГугелП@лАмался• сегодня в 13:15
Ответ дляИщу-брожу
тому є сенс робити щось універсальне і тільки те, що вам подобається.
У нас тіньові профілі на стелі, мені подобається, м´яке світло, але через пару років це вже буде очевидно антитренд)

Зараз всі роблять кам´яні стіни, це ще швидше постарішає, як колись були рейки.
Вічний двигун• сегодня в 13:37
Друг чоловіка подарував нам два новеньких радянських вентилятора від танків Т-34, аби в витяжні канали вмурувати, за його словами мала бути супер тяга. Будівельники вмурували, обклали все це плиткою, воно гарчить як скаженне і нічого не витягує. І поміняти вже не можна, бо треба стіни розбивати. Дуже прикро.
olkabarabolka20• сегодня в 13:40
Ответ дляЯ супер-пупер
Головосракі.
Якщо б воно було встановленно ’пропеллером’, то воно б самого початку нормально не закривалося б.