Вмію заміряти найкраще• сегодня в 15:58

Можно ли со статусом укр выехать с Польши на 10 дней в другую страну в Европе?

Например Германию
Меня впустят потом обратно в Польшу?
всемВсёИмного• сегодня в 15:59
Там нема кордонів
Саджу все зарання• сегодня в 16:00
Якщо по правилах - то у вас повинні бути дні безвізу, тоді можете їздити. А на практиці - контролі немає, хіба на вибіркову якусь потрапите.
автор Вмію заміряти найкраще • сегодня в 16:01
Ответ дляСаджу все зарання
Если никуда не выезжала последние 3 года, значит дни безвиза есть? Непрерывный статус укр с 2023
Борисфенка• сегодня в 16:01
Ответ длявсемВсёИмного
Там нема кордонів
Але документи на кордонах перевіряють
Саджу все зарання• сегодня в 16:03
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Є калькулятор спеціальний, де ви можете вписати свої дані ( коли, куди вʼїжджали) і там зрозуміло буде чи залишились у вас дні чи ні.
Гірчинка• сегодня в 16:03
Ответ длявсемВсёИмного
Там нема кордонів
Кодони є, немає КПП.
Але перевірки останній час регулярні, тому перевірте свій Мобиватель.
всемВсёИмного• сегодня в 16:03
Ответ дляБорисфенка
Але документи на кордонах перевіряють
Ні
энциклопУдия• сегодня в 16:03
Ответ дляБорисфенка
Але документи на кордонах перевіряють
Только в аэропорту. На земле очень редко и выборочно
Саджу все зарання• сегодня в 16:04
Автор, а карту побуту ви не робили собі?
Гірчинка• сегодня в 16:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Немає, ви там по продовженому безвізу знаходитесь. Можете виїзжати з аплікацією Мобиватель.
Все буде Україна• сегодня в 16:05
Ответ длявсемВсёИмного
Ні
Перевіряють. Багато машин і автобусів зупиняють. І документи вперед.
Контроль і з сторони Німеччини, і зі сторони Польщі. Це від минулого року так .
Все буде Україна• сегодня в 16:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Нема безвізу.
всемВсёИмного• сегодня в 16:05
Ответ дляВсе буде Україна
Я їжджу дуже часто через різкі країни, ще жодного разу нічого не перевіряли.
Все буде Україна• сегодня в 16:06
Ответ длявсемВсёИмного
Питання кордону Польща - Німеччина.
Стоїть контроль.
Якби Ви там їздили,то бачили б.
энциклопУдия• сегодня в 16:07
Автор, проверяют на центральных автобанах. На проселочных дорогах не проверяют
всемВсёИмного• сегодня в 16:08
Ответ дляВсе буде Україна
Питання кордону Польща - Німеччина.
Стоїть контроль.
Якби Ви там їздили,то бачили б.
Я ж написала, що їжджу часто. Жодного разу не було контролю. Останній раз була 2 тижні тому
энциклопУдия• сегодня в 16:09
Ответ длявсемВсёИмного
Мы ехали с Польши в Германию на укр номерах. Стоял блок пост. Посветили фонариком в машину и сказали ехать.
Но многих отгоняли в сторону на проверку документов
Борисфенка• сегодня в 16:11
Ответ дляэнциклопУдия
При чому тут землі? Перевіряють на кордонах Німеччини вже років зо два, дуже активно, нелегалів шукають.
энциклопУдия• сегодня в 16:12
Ответ дляБорисфенка
Нелегалы такие глупые? Они через села перейдут границу
Борисфенка• сегодня в 16:14
Ответ дляэнциклопУдия
Вони так і роблять. Це не заважає німцям перевіряти документи на трасах на кордонах, причому з боку Франції і Нідерландів також перевіряють.
Не у всіх, але методично.
Залізна тьотя• сегодня в 16:35
Мы летали в ноябре в Германию, не было паспортного контроля ни в Польше, ни в Германии
Квітка Миру• сегодня в 16:37
Ответ дляБорисфенка
Я живу на кордоні трьох країн, пару раз на тиждень їжджу по продукти перетинаючи два умовних кордини , за декілька років аж два рази німці зупини на перевірку документів.
Борисфенка• сегодня в 16:43
Ответ дляКвітка Миру
Бо ви їздите вовчими стежками. Перевірки роблять на великих трасах. У мене також за 2 роки два рази перевіряли. Але документи треба мати дійсні і оригінали, бо як повезе.
энциклопУдия• сегодня в 16:45
Ответ дляЗалізна тьотя
И при посадке не проверяли документы?
Залізна тьотя• сегодня в 17:08
Ответ дляэнциклопУдия
И при посадке не проверяли документы?
Билет сканировали и все
Квітка Миру• сегодня в 17:10
Ответ дляБорисфенка
Що заважає людині виїхати з Польщі до Німеччини на пару днів навіть якщо документи перевірять? Якщо законно перебуваєш в Польщі то можна по всьому ЄС їздити спокійно.
Борисфенка• сегодня в 17:15
Ответ дляКвітка Миру
То я саме про те - якщо законно. Що з цього приводу каже статус УКР, не в курсі.
Минулого року їхали з Гданська в Берлін, перевіряли документи. У однієї жінки, наша біженка на 24 параграфі, були фото документів на телефоні, парили їй мізки, що треба оригінали, грозилися, що наступного разу не пропустять, автобус стояв і чекав, а у нас і у інших пересадка на поїзд. Встигли, але це дратує.
Реанимация• 2 часа назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Можете
Дія пл має бути оновлена
Викачую яйцями• 1 час назад
Зі статусом укр можете легально виїжджати, але не більше, ніж на 30 днів підряд. При поверненні мати оновлену на день приїзду дію пл, якщо десь потрапите на контроль