Оля_с_киркою• Изменено вчера в 16:47

Видаленя родимок та папілом. Київ, Соф. Борщагівка, Вишневе.

Дівчата, підкажіть, будь ласка, де можна не дорога та якісно видалити родимки та папіломи.
дожену і ощасливлю• вчера в 16:48
А самі не пробували папілаком?
В мене була одна папілома на бороді і я так швидко сама її вивела
автор Оля_с_киркою • вчера в 16:53
Ответ длядожену і ощасливлю
А самі не пробували папілаком?
В мене їх дуже багато особливо на шиї, думаю віддатися у руки спеціаліста.
Сало не люблю• вчера в 16:54
Дорого или нет, но в файна клиника на Варшавском сегодня удалили около 44 штук, чек 2970грн. Акция до конца месяца
На Борщаге есть клиника, не помню цен, удаляют пакетом, тоже приемлимо
дожену і ощасливлю• вчера в 16:54
Ответ дляОля_с_киркою
Пам´ятайте, якщо на шиї багато, то це симптом підвищеного інсуліну.
Візьміть на замітку
Зрадорозганячка• вчера в 16:58
Ответ длядожену і ощасливлю
Візьміть на замітку
Це симптом віруса папіломи і імунітету, який дав збій. І нічого більше.
дожену і ощасливлю• вчера в 16:57
Ответ дляЗрадорозганячка
В медицині появу множинних папілом (акрохордонів) на шиї, під пахвами чи в пахових складках часто пов´язують із інсулінорезистентністю. ​Хоча самі папіломи викликаються вірусом папіломи людини (ВПЛ), саме високий рівень інсуліну створює ідеальні умови для їхнього розростання.
Зрадорозганячка• вчера в 16:59
Ответ длядожену і ощасливлю
Нема ВПЛ- нема папілом. Все інше притягнуто за вуха
Не люблю натовп• вчера в 17:07
2 міс назда видаляла родимки (невуси) в клініці Р+ (м. Іподром). Лікар Каратаєва Лілія Миколаївна. Все пояснила чітко і по суті. Я прийшла на консультацію,але відразу й видалили.
Ще піду до неї видаляти на обличчі
Зубачистка• вчера в 17:16
Клініка Excellence,Cоф. Борщ.,вул.Миру,41
теж СБ,AESTHETIC CLINIC,вул.Шалімова,67В(наче)
також в Адоніс на СБ.
Бочка порохУ• вчера в 17:34
Ответ дляОля_с_киркою
Муж удалял в люминекс, много и не очень дорого, например, по сравнению с добробутом. Всё прошло отлично. Но может ещё зависит от врача.
автор Оля_с_киркою • вчера в 17:52
Ответ дляНе люблю натовп
Ще піду до неї видаляти на обличчі
Скажіть будь ласка, скільки видалили та скільки коштувало?
Не люблю натовп• вчера в 18:47
Ответ дляОля_с_киркою
4 штуки видалили: 1 за вухом (6 мм); 1 на плечі, 1 на шиї та 1 біля вуха (до 5 мм).
Консультація + дерматоскопія - 1620 грн
Місцева анестезія 205 грн (за всі родимки)
Саме видалення по 520 грн кожна родимка (радіохвильовим методом)
Біопсія по 880 грн кожна родимка

В клініці Богомолець і Калм нараховували за це біля 25 тис. А в Р+ всі 4 шт вийшли 7475 грн
автор Оля_с_киркою • вчера в 19:15
Ответ дляНе люблю натовп
Консультація + дерматоскопія - 1620 грн
Біопсія по 880 грн кожна родимка

дякую
Обнимашкина• вчера в 21:52
Клиника Светланы Дячук.
Удаляла родинку под бровью. Все отлично.
По цене - не дешево.