Пукимончиг• вчера в 19:50

Звільнили з IT компанії

Всім привіт, хто працює в IT, прокоментуйте. Я світчер, закінчила курси тестування, пройшла співбесіду на позицію інтерн. Раніше працювала в іншій сфері, маю стабільний пасивний дохід, від інтернатури очікувала досвід перш за все. Потрапила на проект, де не було документації, все у Jira. Менторство було у перші дні, потім мені просто давали завдання і тестуй, без чек листів чи тест кейсів. Ментор ніби був перезавантажений, пізніше дізналася, що він був залучений до 3 проектів, мені міг годинами не відповідати. Через 3 тижні мене звільнили, пояснивши, що я не так тестувала "сирий" код , жодного тікета мені не повернули, ні разу не отримувала фідбек , що щось не так. Навіщо взагалі деякі компанії беруть інтернів? З 5 дня я сама робила всі завдання, працювала як і інші QA. Отримала не хороший досвід і таке відчуття ніби газлайтинг.
АБВГДэшница• вчера в 21:37
Ответ дляПовелитель бітка
Вы когда учились? Я в 2023 году для себя решила, что в айти сферу мне не втиснуться и закрыла для себя эту сферу. Но вообще стремление иметь работу онлайн понимаю. Сама хочу дистанционную работу.
Нашли что-то другое в онлайн для себя?
АБВГДэшница• вчера в 21:38
Ответ дляПовелитель бітка
Побоялась тогда большой конкуренции, что старая (тогда 33 было). Думала, что уже поздно.
То же самое, только 35) до сих пор думаю
автор Пукимончиг • вчера в 21:42
Ответ дляНезламна
Ну не подошли. Проанализируйте ошибки и снова ищите. Вам вообще без истерики можно искать, пассив есть, не пропадете
Щоб проаналізувати помилки, потрібно отримати фідбек)) Те, що описала в пості - це слова рекрутера) У менеджера запитувала, він нічого не відповів, я попросила його мені передзвонити у Slack, бо мені знову дали завдання, а згідно договору я маю ще відпрацювати 5 днів від дати, коли мене попередили про припинення співпраці. І я хотіла обговорити обсяг тестування і отримати фідбек щодо попереднього тестування, щоб не повторити помилки.
АБВГДэшница• вчера в 21:42
Ответ дляэнциклопУдия
Вона мене дивує тим, що робить це 150 раз і все одно завжди перепитає, як це робити з самих основ.
І ще позвонить 10 раз і запитає, як, яким способом, чи так нормально, а чи це вірно і т.д.
Хотіла хоча б, щоб робила на 50-70% і показувала щось ближче до фіналу.
А там, де робили це 300 разів взагалі не питала.
Тоді б у мене був час щось їй пояснювати додатково і ’ ростити’.
А так вона робить все те саме, що і робила рік назад і росту у неї 0 і навряд чи буде.
Спасибо за ответ
Крижана бурулька• вчера в 21:42
Ответ дляПукимончиг
Тому що переїхала за кордон і потрібно було вивчати нову сферу. Я вдова, сама виховую дітей. Потрібна була зайнятість, за якою могла б працювати з будь-якої точки світу. І сфера IT подобається.
А довго ці курси проходили? Англ мова? Який в вас рівень?
Марфа Українівна• вчера в 21:44
Напишіть, будь ласка, що за компанія
Повелитель бітка• вчера в 21:45
Ответ дляАБВГДэшница
Нашли что-то другое в онлайн для себя?
Нет.
автор Пукимончиг • вчера в 21:47
Ответ дляКрижана бурулька
6 місяців, потім ще проходила 2 дод сертифікації, і вивчала тестування API , крім курсів. Технічна освіта після 9 класу, як молодший бакалавр. Але саме в ВНЗ поступала на іншу сферу, але так склалося, що вирішила все-таки IT подобається.
автор Пукимончиг • вчера в 21:48
Ответ дляКрижана бурулька
Англійську знаю впевнений B1, за 3 тижні дуже прокачала саме технічну.
автор Пукимончиг • вчера в 21:49
Ответ дляМарфа Українівна
Напишіть, будь ласка, що за компанія
Вибачте, не можу( Умови договору не дуже дозволяють щось писати про компанію, корпоративну культуру...
Забула що?• вчера в 21:50
Ответ дляПукимончиг
Вы упорно игнорируете вопрос про пассивный доход))) откуда он у вас?
Капуста Маша• вчера в 21:53
Ответ дляЗабула що?
Если человек закончил курсы (не знаю, конечно, какого качества они были), то он должен понимать, что делать на работе, так ведь? Ну если вы, допустим, заканчиваете курсы парикмахера или мастера маникюра, вы же не ждете, что за вашей работой будут присмптривать и говорить вам, какую прядь стричь?
вы просто не в теме
АБВГДэшница• вчера в 21:53
Ответ дляПовелитель бітка
Нет.
А чем занимаетесь? Работаете в другой сфере? Я ничем(
автор Пукимончиг • вчера в 21:53
Ответ дляЗабула що?
Писала вже вище) І навіщо це Вам?)
автор Пукимончиг • вчера в 21:54
Ответ дляЗабула що?
Щоб зараз отримувати пасивний дохід я працювала над цим останні 7 років паралельно з роботою.
Директриссимо• вчера в 22:14
Ответ дляПукимончиг
B1, закінчила курси у грудні, навчання було 6 місяців+ самостійно вивчила тестування API за допомогою Postman, також знаю JS, HTML, CSS. Писала власний сайт невеликий і його тестувала для портфоліо. Ну і знаю ,GIT, MySQL, Mongo. Курси як основа, багато чого вивчала у рамках самоосвіти.
Ви стільки вивчили за півроку, може ментор злякався конкуренції)
Забула що?• вчера в 22:20
Ответ дляПукимончиг
И боитемь признаться, откуда доход?)))
Забула що?• вчера в 22:21
Ответ дляДиректриссимо
Это мизер, автор на реальном проекте потерялась
Директриссимо• вчера в 22:23
Ответ дляЗабула що?
И боитемь признаться, откуда доход?)))
Яке це має відношення до питання топіку?
Забула що?• вчера в 22:26
Ответ дляДиректриссимо
Потому что по топику автору 6 лет, а не 26, она хочет, чтобы с ней понянчились и не понимает, почему этого не делают
Директриссимо• вчера в 22:26
Ответ дляЗабула що?
Та ну, а що ще має знати тестувальник, я так розумію мануальний? Автора ’потеряли’, а з яких причин, вона намагаєься дізнатись.
Директриссимо• вчера в 22:27
Ответ дляЗабула що?
Ну, і шо Вам дасть знання про її доходи? Ви може з податкової?
Забула що?• вчера в 22:28
Ответ дляДиректриссимо
Ей дали таску что-то протестировать ’без чек листів чи тест кейсів’, которые она должна была написать сама, но думала, что за нее это сделают другие люди)))
барабанщица• вчера в 22:32
Ответ дляТвоя сусідка
Ви розізлили ментора, що набридали з питаннями.
Це оте, що одразу впадає в око.
Ви ж бачили, що людина не відповідає, отже, зайнята.
Ну так, їм треба, щоб ви самі справлялися
За що ментор отримував гроші, якщо від нього нуль фідбека? Не витрачали б час інтернат на пусту взаємодію
Повелитель бітка• вчера в 22:45
Ответ дляЗабула що?
А причём тут ее доход??
автор Пукимончиг • вчера в 22:47
Ответ дляДиректриссимо
Та ні, він дуже розумний))
автор Пукимончиг • вчера в 22:49
Ответ дляЗабула що?
Я про це ніде не писала
автор Пукимончиг • вчера в 22:51
Ответ дляДиректриссимо
Мануальний)
автор Пукимончиг • вчера в 22:52
Ответ дляЗабула що?
Ви така цікава, я ж писала, що прямо запитувала чи потрібно мені це писати у ментора і менеджерів)) Там інший підхід до тестування))
барабанщица• вчера в 22:54
Ответ дляПукимончиг
А навіщо Ви це пишете? Я ж писала, що ментол лише в перші 2 дні мені все пояснював, далі Я все робила автономно, він лише у кінці робочого дня провіряв тікати, але не давав фідбек. І не знаю як парихмахер, але я свідомо пішла саме на інтернатуру, де передбачається онбординг.
Напишіть їм відгук, що як інтернатура вони гівно, ніяких взаємодій, щоб новачки розуміли на що йдуть і не втрачали мотивацію. Бувають дивні контори, не завжди причина в вас.