Пукимончиг• вчера в 19:50

Звільнили з IT компанії

Всім привіт, хто працює в IT, прокоментуйте. Я світчер, закінчила курси тестування, пройшла співбесіду на позицію інтерн. Раніше працювала в іншій сфері, маю стабільний пасивний дохід, від інтернатури очікувала досвід перш за все. Потрапила на проект, де не було документації, все у Jira. Менторство було у перші дні, потім мені просто давали завдання і тестуй, без чек листів чи тест кейсів. Ментор ніби був перезавантажений, пізніше дізналася, що він був залучений до 3 проектів, мені міг годинами не відповідати. Через 3 тижні мене звільнили, пояснивши, що я не так тестувала "сирий" код , жодного тікета мені не повернули, ні разу не отримувала фідбек , що щось не так. Навіщо взагалі деякі компанії беруть інтернів? З 5 дня я сама робила всі завдання, працювала як і інші QA. Отримала не хороший досвід і таке відчуття ніби газлайтинг.
автор Пукимончиг • вчера в 22:56
Ответ длябарабанщица
Напишіть їм відгук, що як інтернатура вони гівно, ніяких взаємодій, щоб новачки розуміли на що йдуть і не втрачали мотивацію. Бувають дивні контори, не завжди причина в вас.
Я на жодних форумах IT не знайшла відгуків про цю фірму, ніби видаляють відразу коментарі чи що) І у договорі є пункт про штрафи і на, жаль , за публічні коментарі також... Якось так.
барабанщица• вчера в 23:07
Ответ дляПукимончиг
Хитрі, але може якось анонімно десь можна. Неприємна контора. Плюс фріланса, що ви можете обирати замовників, створіть робочі профілі в Лінкедіні, апворкє і інших майданчиках і шукайте клієнтів, видно, що ви хвацька, хай вам повезе одразу знайти нормального клієнта з нормальним відгуком.
барабанщица• вчера в 23:14
На апворкє є гарна функція, що є фідбеки фрілансерів на роботодавців, можна зрозуміти з ким будеш працювати, бо в таких, хто не виходив на контакт потім винуватий фрілансер, а по факту ні
Крижана бурулька• вчера в 23:21
Автор роботу оплатили?
Забула що?• вчера в 23:21
Ответ дляПукимончиг
Я про це ніде не писала
Ваша пассивность видна по вашим ответам
Всіх підсаджую• вчера в 23:46
Ответ дляЗабула що?
Если человек закончил курсы (не знаю, конечно, какого качества они были), то он должен понимать, что делать на работе, так ведь? Ну если вы, допустим, заканчиваете курсы парикмахера или мастера маникюра, вы же не ждете, что за вашей работой будут присмптривать и говорить вам, какую прядь стричь?
В норм компаніях і досвідченим фахівцям дають як мінімум місяць на онбординг. А тут інтерн після курсів. Як мінімум, ментор дуже сильно загімнячив.

Автор, шукайте інше місце просто. Аналізуйте, що пішло не так і робіть похибку на реальність. Нема документацїї крім Джири? Пасіба, якщо хоч в тікеті опис є. Є питання? Іти довбати ментора або розробника, що тікет робив.
У вас вийшов перший млинець комом. Так буває. Але бажаю вам, щоб все налагодилось!
Смешнюча• 54 минуты назад
Ответ дляПовелитель бітка
Та нафиг она сдалась команде? Я же пишу, новички нафиг никому не сдались. Лично мне жалко моего времени.
Ви ніколи не були новачком, прийшли і все одразу вміли - знали ? У вас не було ментора?