Оцененная• вчера в 22:36
Мідокалм - реакція
Хто приймав мідокалм, ви відчували його дію?
Мені виписав лікар, прийняла після їжі пігулку. Хвилин через 15 встала на ноги і відчула прям паморочення і слабкість в ногах. В Мідокалма реально такий ефект?
Я розумію, що це міорелаксант, але настільки швидко?
Mrs.Sexuality• вчера в 22:40
мне от него нехорошо, я как заторможена я, дощироа к была минимальная
Chaterbox• вчера в 22:42
Я принимала - вообще ноль реакции. При этом Сирдалуд ( выписывали для того же) - просто валил с ног.
Попразендовна• вчера в 22:55
Так. Одна з побічних дій, яка притаманна міорелаксантам. Виникає швидко.
Ще зверніть увагу на артеріальний тиск. Міорелаксанти його здатні доволі відчутно знижувати.
Я взагалі ледь не свідомість втрачала від Сирдалуду (це теж міорелаксант), то одразу лікар відмінив.
Оцененная
• вчера в 22:59
Ответ дляПопразендовна
Ось точно, десь на 20 одиниць знизило тиск від мого звичного.
Попразендовна• вчера в 23:04
Ответ дляОцененная
А звичайний ваш тиск який?
Обовʼязково повідомте лікарю. І про тиск, і про слабкість та запаморочення. Зазвичай, в таких випадках ці препарати відміняють. Лікар мені розповів, що з його практики десь половині пацієнтів міорелаксанти не підходять, бо мають виражені побічні ефекти.
Море_море_я_скучаю• вчера в 23:10
Мой брат принимал пару дней, у него были проблемы со спиной. На побочки не жаловался, ну чтоб почтив обморок падал, такого точно не было. Но он много лежал, реально ему каждое движение причиняло боль, пока не стало легче от лечения через пару дней.
Оцененная
• вчера в 23:18
Ответ дляПопразендовна
А звичайний ваш тиск який?
130 звичайне верхнє