Жинси на дитину• вчера в 12:44
Родичі хочуть до мене на місяць приїхати (на море в Бенідорм), а я не хочу
Що їм сказати
Я от зараз займаюсь тільки тим шо шукаю квартиру
Але її немає, Бенідорм подобово за дурні гроші
Що ше глянути
2 кімнати і кухня
Що ше глянути
2 кімнати і кухня
Жинси на дитину
• вчера в 14:42
Ответ дляЙосип_молодий
а ви аж так тісно спілкуєтеся?
Не тісно
Про мене згадали відколи я туди переїхала
Йосип_молодий• вчера в 14:58
Ответ дляЖинси на дитину
Не тісно
Так а в чому тоді проблема відмовити бо вам то буде незручно/некомфортно спільне проживання?
Я думала ви реально подружки аж настільки що вам буде комфортно бачити цю людину в себе цілий місяць.
halla-d95e• вчера в 15:31
Ответ дляЖинси на дитину
Не тісно
Трошки наглувато зі сторони вашої родички. Якщо вона хоче до вас на квартиру. Я до рідних дітей їду . І то вважаю що більше тижня буде якось некомільфо. От і скажіть їй що можете її (якщо можете) прийняти на тиждень. Якщо мова про оренду житла, то запропонуйте їй самій шукати. А ви можете на місці просто уточнити моменти.
Кусюче сонечко• вчера в 16:16
Ответ дляЖинси на дитину
Це моя двоюрідна сестра
І діти її
Ну це не той родич, якого я б терпіла довго, я навіть сестру чоловіка і пару днів не терплю
бифидобактерияЖоржик• вчера в 16:47
Ответ дляШалена невинність
Умрёте, они о вас доброго слова не скажут, не помолятся о вашей душе. Может ещё вниз лицом похоронят
А что, так можно - лицом вниз? Все ж в гробу лицом вверх лежат )))
Или они тайком перевернут в последний момент? Так это проблематично, труп очень тяжелый )))
ФруктЕщеТот• вчера в 16:56
Ответ дляЖинси на дитину
Не тісно
Таааа, тоді забийте
Навіть тиждень не пропонуйте, бо потім не виженете.
Автор, говоріть, що не маєте право пускати когось ще жити. Так господарі житла сказали.
Також скажіть, що сусіди зразу донесуть , якщо збільшиться кількість людей.
Навіть якщо вона і образиться, нічого страшного,
Повірте, після проживання місяць гуртом в квартирі, ви розсваритесь в пух і прах.
ТрамвайGirl• вчера в 17:57
Ответ дляЖинси на дитину
Не тісно
Щр вам заважає відмовити?
Крошка Енот• вчера в 18:10
Ответ дляЖинси на дитину
Не тісно
Напишіть, вибач, але мій чоловік проти сторонніх людей в квартирі тим більше на такий довгий час.