Стильна штучка• сегодня в 15:43
Зуби мудрості - як легше видаляти- коли коріння сформоване чи коли немає коріння
Ситуація наступна
Звернулась до двох хірургів
А перед тим ортодонт сказала шо потрібно видаляти в 14 років бо далі буде пізно
1) перший хірург сказав шо видалення зубів без коренів легше і готовий це зробити прямо завтра
2) другий хірург сказав шо треба почекати коренів бо зуби без коренів ще глибоко посажені і це буде дуже травматичне видалення
Ортодонт сказав видаляти зуби мудрості бо покривлять весь зубний ряд, який вона 2 роки рівняла
Звернулась до двох хірургів
ЕлькиПальки• сегодня в 15:46
звичайно,коли нема коренів по 2 см і вони в зародку. так,я видалила дочці в 15 р. зробили знімок-всі ростуть під кутом 45 град. вирвали і забули. Однозначно не чекати коли виростуть,це маразм.
видаляв під місц.анестезією лицьовий хірург по 2 зуби . розрізав,витягнув,зашив. за 45 хв 2 зуби. через 3 тижні наступні 2.
Стильна штучка
• сегодня в 15:47
Ответ дляЕлькиПальки
Мені той другий хірург сказав шо не рекомендує виривати раніше 15-16 років
НичеНипанимаю• сегодня в 15:52
Вирвала у 50 один.
Невже зараз у всіх поголовне криво ті мудрі ростуть?
короткопамятна• сегодня в 15:54
Удаляли дочери в 12 лет, перед брекетами, были без корней, но действительно высоко, сыну в 17, уже были корни. Отходняки одинаково, но сыну удалили быстрее. Легче всего удалять в 6 лет, когда
да они мягкие еще)
Стильна штучка
• сегодня в 15:57
Ответ дляЛуноликая Вика
Я не знаю всей ситуации. Но сыну сказали-сначала 8, потом брекеты
Вона брекети поставила в 11 років носила 2 роки
І коли робили знімок перед брекетами то не було зародків взагалі на КТ
Доктор Варвар• сегодня в 16:04
Ответ дляНичеНипанимаю
Вирвала у 50 один.
Ні, це- дурна мода калічити дітей.
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 16:04
Доньці поставили брекети в 13 років, відносила 2,5 роки, зняла брекети потім видалили 4 зуба мудрості, по два за один раз, вони якраз були під верхом, корні ще не повністю сформувалися.
НичеНипанимаю• сегодня в 16:05
Ответ дляДоктор Варвар
Ні, це- дурна мода калічити дітей.
От і мені так здається. Особливо під седацією, від якої вже скільки дітей померло через мамині примхи.
Рогнеда Карповна• сегодня в 16:10
Удалили в 14 по одному с местным наркозом. Они же и прорезываться могут с проблемами.
Звездолётчица• сегодня в 16:10
Це вже ваша 5 по рахунку тема???? Вам вже вже десять разів пояснили і розжували...
Стильна штучка
• сегодня в 16:12
Ответ дляЗвездолётчица
Та нехай хоч 20 тема!!! Ну не заходьте ви сюди якщо вам так набридло читати
Я хочу прийняти вірне рішення
Як будь яка мама я хочу зробити як найкраще
Тому і хочу перечитати всі думки
Я хочу прийняти вірне рішення
Тому і хочу перечитати всі думки
Звездолётчица• сегодня в 16:15
Ответ дляСтильна штучка
Я хочу прийняти вірне рішення
Тому і хочу перечитати всі думки
Я хочу прийняти вірне рішення
Тому і хочу перечитати всі думки
ВИ все одно не зможете зробити правильний вибір ґрунтуючись на думках анонімів з советчиці! Ну от я вам зараз напишу: чекайте коренів. Інша напише видаляйте одразу?І??? Невже ви не можете второпати, що замість того аби знайти толкового лікаря і слідувати його професійним рекомендаціям, ви бігаєте по ’знахарям’ і гадаєте на советчиці.
Просто каралева• 2 часа назад
Ответ дляСтильна штучка
Я хочу прийняти вірне рішення
Тому і хочу перечитати всі думки
Я хочу прийняти вірне рішення
Тому і хочу перечитати всі думки
К врачам ходить нужно, женщина!
Стильна штучка
• 2 часа назад
Ответ дляПросто каралева
К врачам ходить нужно, женщина!
Я була в двох компетентних
І прийшла сюди
Сижу_и_плачу• 2 часа назад
Особисто я видаляла, коли вони вже прорізалися. Вирвала, півдня поболіло і забула. Донька в минулому році видаляла хірургічно, поки корні не сформувалися. Щоки роздуло, як у хом´яка, треба було приймати АБ. Ну, не знаю.
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Якщо ортодонт сказав видаляти, я би не чекала.
Удалено администрацией...
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляСтильна штучка
Я була в двох компетентних
І прийшла сюди
Вы были у некомпетентных.
Компетентные - читают современные исследования и не советуют удалять 8ки вообще.
Те кто настаивают на удалении - учились по старым учебникам
Первоклашка Я• 2 часа назад
Зачем их вообще трогать, если не беспокоят? У меня есть все 4, у сына взрослого даже не в курсе есть или нет🤔
НичеНипанимаю• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Вы были у некомпетентных.
Бо зайвого нічого нема в організмі.
НичеНипанимаю• 2 часа назад
Ответ дляПервоклашка Я
Ну що ви, а модні брекети, треба ж все дитинство дитині з тією упряжкою ходити.
І як же ми росли, і всі зуби виросли, і не видирали кожному другому? Загадка.
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляНичеНипанимаю
При моей узкой челюсти есть место для всех зубов, включая 8ки.
Почему?
Потому что зачатки стимулировали рост челюсти под свой размер.
А у всех, кому их удалят в зародыше места на челюсти не прибавится и морда лица в профиль будет плоской до жути
Почему?
НичеНипанимаю• 2 часа назад
Ответ дляБулькаю
Почему?
Та хто ж там з тих ортодонтів заглиблюється в такі дєбрі?.. їм треба виручка і конвеєр.
Особливо у хлопців уявляю обличчя,якщо в дитинстві ще повидирали вісімки.
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Прочитайте мои сообщения.
Сможете найти толкового врача, который даст такие профессиональные рекомендации?
Почему?
Потому что если он вам о таком скажет, то вы первая обвините его в непрофессионализме, потому что детям соседки/знакомой/кумы/сестры... всем удаляли!
Почему?
Булькаю• 2 часа назад
Ответ дляНичеНипанимаю
Это ясно - нужно отбить затраты на учебу и содержание клиники
Розумна Губка• 2 часа назад
Ответ дляПервоклашка Я
Если 8 растут криво и подпирают зубной ряд.