Снідаю авокадо• сегодня в 07:41

Питання до зразкових дружин

Хто має прекрасні якості люблячої та розумної дружини, порадьте!
Якщо б ваш чоловік та його сестра допомагали батькам грошима, але він просто перекидав гроші сестрі, а вона вже їх пускала куди вважала за потрібне, і при цьому їх мати, при розмові зі сторонньою людиною, сказала щось типу - я буду намагатися прибирати сама, щоб зекономити гроші донечки. Тобто гроші, які дають він і сестра, вона вважає грошима донечки. Ви б запитали в чоловіка чому так сталося і взагалі чи варто піднімати це питання?
Позаземний розум• сегодня в 13:01
Ответ для100%
Що дивно? Допомагати батькам за заповіт?
Дітей ділити дивно.
Мелочунь• сегодня в 13:10
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну мені трохи обідно. я краще на ці гроші буду кожного місяця купляти собі пару взуття
Осознайте!Обида разрушает жизнь того кто обижается, а не жизнь того на кого обижаются!Поэтому замените обиду на похвалу, произнесите(вслух или мысленно): вот молодец,столько денег муж отдал, восхищаюсь, скоро мне мой муж будет отдавать в стократ больше денег!
Это утрированный пример, вы можете произносить и другие слова переводя обиду в похвалу и восхищение.Если будете так делать то и обида исчезнет и денег больше к вам будет приходить и в жизни появится больше позитивных событий!
100%• сегодня в 13:25
Ответ дляПозаземний розум
Дітей ділити дивно.
Чому?
В мене є сестра і я була повністю не проти щоб спадок перейшов до неї.
Позаземний розум• сегодня в 13:39
Ответ для100%
Чому?
Це ваше право. А якби батьки так ультимативно вирішили? Зовсім не образились? Я б образилась. Одна справа відмовитись від запропонованого, інша ’не дамо, тобі не треба’.
100%• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
Ні.
Тому що в мене значно краще матеріальне положення. І розраховувати на спадок чи чекати поки батьки мої помруть, в мене бажання не має.
Але ви інші. І маєте на це право. Та це не значить, що вас зрозуміють інші
Тепличная• 1 час назад
В чому проблема сказати чоловіку що ви чули?