Парова машина• Изменено вчера в 12:22
Відпочинок на Кіпрі. Краще тур чи самому бронювати все?
Хто вже не одноразово відпочивав, порадьте, як організувати поїздку? Як вигідніше? 4 дорослих, одна дитина в травні. Чи дорого там купувати їжу і готувати самим, наприклад?
Ушла и Пришла• вчера в 12:42
І я планую восени правда. Хочу тур, бо тільки була на відпочинку де все сама і трішки умоталась 😃 хочу нічого не робити 😉 наскільки дешевше то залежить від того звідки ви їдете і чи є дешеві авіа. Все інше можна самим удешевити якщо треба
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 12:45
мне сегодня тур менеджер на апрель выкупила билеты на Кипр.
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
Так точно!• вчера в 12:51
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
Этоткаким транспортом? В одну сторону?
Анонім-ка• вчера в 12:55
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
А это там делать в апреле? Это же не Канары, конечно, до июня билеты дешевле.
Парова машина
• вчера в 13:00
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
В один бік?
Khmelnichanka• вчера в 13:01
Я не була.
Але читаю людину в ФБ, яка живе Кіпрі и допомагає українцям знайти подобове житло.
Ну, тобто займається цим професійно.
Комісію має від власників, а не від туристів.
Якщо цікаао, то ось їі тематична група (на скріні).
Ну, тобто займається цим професійно.
Заикальница• вчера в 13:02
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
4 билета
40 кг багажа
8 кг ручной клади
198 евро на 4
А що там викупати тур менеджеру? Візейр в квітні літає в Ларнаку з Кишиніва за +-1650 грн, 40 кг може стоїти десь 2 тис грн, і ручної безкоштовної кладі на кожного
Парова машина
• вчера в 13:03
Ответ дляНевгамовна сила
Їжа дорога, навіть якщо готувати самому, то все одно не дешево.
Дорожче, ніж в Україні?
Невгамовна сила• вчера в 13:08
Ви можете самостійно купити квитки і забронювати апартаменти. Це ж особисте, хтось любить лиша так, хтось тури купує
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 14:01
Ответ дляЗаикальница
наверное, я сама без вас разберусь - делать ли мне это самой или тур менеджеру.
особенно, если мой тур.менеджер- моя дочь