ОхиИВздохи• 24 февраля в 21:17
Дівчата з Каліфорнії, розкажіть про життя
Можливо хтось живе в Бей ерії біля силіконової долини , маю питання щодо життя там. Де здебільшого люди орендують житло поблизу щоб не захмарно дорого, які ціни? Якщо жили в іншому штаті і є з чим порівняти , наскільки все дорожче там?
ОхиИВздохи
• 24 февраля в 21:30
Ответ дляПапина дочка
Ви вже там чи ще тут?
В тих краях, але в Калі не була. Згідно тому що пишуть люди у фейсбук там все захмарно дорого, і не лише там , а по всьому штату. Але ж якось живуть люди, може тут дівчата є які там проживають і щось розкажуть
Сиреневенькая• 24 февраля в 21:32
Ответ дляОхиИВздохи
Є на Ютубі відео тих, хто там живе. Наших людей і не тільки. Декілька разів натрапляла і дивилась. Ціни там дійсно зашкварні.
ОхиИВздохи
• 24 февраля в 21:36
Ответ дляСиреневенькая
Також дивилась.