Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 11:45

Постать жіноча відома для муралу

Доброго всім!!!
Люди, підкажіть, будь ласка постать для муралу в іноземну школи, вчора запитали.
Леся Українка підходить опосередковано бо вона більш як поетична в сенсі.
А от можливо хтось із сучасних, ну або більш-менш узнаваних у світі є?
Бо в мене дітей немає, працюю як перекладач для підлітків.
Можливо за останні 20 років якась жінка спадає вам на думку?
За Берлінську Марію також думала або за Надію Савченко. Ще надибала інформацію за Міланію Рудницьку 🤔
Потрібен штурм мозговий колективний.
Дякую 🙏🏻
Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 11:46
Робітник и селянка
Шпондєр• сегодня в 11:48
Сердючка
Пиши-пропало• сегодня в 11:48
Лариса Дідковська
Янка-угомонись• сегодня в 11:49
Харлан, Магучих, обе известные, узнаваемые спортсменки. По первой даже барби делали.
автор Гжегож Бженчишчикевич • сегодня в 11:51
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Робітник и селянка
Дуже влучно 👍🏻
Квітка папороті• сегодня в 11:54
Соломія Крушельницька
ИМХОля• сегодня в 11:54
Ліна Костенко.
Дрібка щастя• сегодня в 11:55
Тільки не Надію Савченко і не Лесю Українку, я вас умоляю.
Треба якусь постать, яка вплинула і на європейську культуру також.
Дрібка щастя• 2 часа назад
Марина Вязовська - математик, отримала Fields Medal (одну з найвищих нагород у математиці) за вирішення задачі про щільне пакування сфер (sphere packing). Її робота має великий вплив у теорії чисел та геометричних підходах у математиці.
Катерина Ющенко - у середині XX ст. розробила одну з перших високорівневих мов програмування (Address programming language) і була серед перших у світі, хто працював із електронними обчислювальними машинами. Її праці впливали на розвиток мов програмування та теоретичного програмування в Європі й світі.
Ніна Морозенко - українська астрофізикиня, яка значну частину життя присвятила вивченню структури Сонця та сонячних процесів. Її дослідження стали одними з перших у світі й відкрили дорогу для подальших міжнародних астрономічних досліджень.
Про Марину Вязовську нещодавно було багато статей у ЗМІ щодо її відкриття, може, підлітки згадають і це їм буде цікаво.
к.Буланова• 2 часа назад
Христина Алчевська
Швидка Настя• 2 часа назад
Ответ дляДрібка щастя
,,,Физикиня,,чтоо сделали со страной,с языком, поиздевались знатно!!!
Астоновитесь!• 2 часа назад
Ответ дляШвидка Настя
а как Вам во всех новостях сегодня ’посолка України’)) так и хочется уточнить, какая посолка, пряная или копченая
автор Гжегож Бженчишчикевич • 2 часа назад
Ответ дляИМХОля
Ліна Костенко.
О, також думала за неї
Ответ дляДрібка щастя
Ну яка, наприклад?..
Блондинка в Законе• 2 часа назад
Ага, надія Савченко, не позорьтесь с такими предложениями.
СережкинаЯ• 1 час назад
Ответ дляЯнка-угомонись
Магучих реально красуня і впізнавана зовнішність дуже. 👍
Пишущаяся• 53 минуты назад
Софія Русова, Квітка Цісик