Первоклашка Я• 2 часа назад
Купили бы такой простой коттедж до 60000$
Коттедж на озере для летнего отдыха в Канаде, это Онтарио.
На фото цена выше, так как доллар канадский
Для драки• 1 час назад
Ответ дляТелефон Рубика
Понять не могу, чего вы все претесь на укр ресурс? Мы же к вам на канадские форумы не лезем.
Кстати, а надо бы. Меня так отвращает от таких личностей, которые предали Украину и лишь воспользовались гражданством украинским чтобы переехать в ту же Канаду по CUAET. Одна из них - блоггер Алла Канада, Получила кацапский паспорт, но, имея украинский и проживая в москве выехала в Канаду как украинска беженка, и начала поливать всех украинцев грязью. Вот такие люди реально раздражают. Позорище.
Сама вумна тутички• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Нікуя собі дача за 60 тис дол
Середня зарплата в онтаріо майже 70 тис дол на рік.
Для порівняння, дача у Києві коштує дорожче, з будиночком набагато гірше, ніжина фото. Нагадати, яка середня зарплата в Києві і скільки років треба на неї складать?
Сама вумна тутички• 1 час назад
Ответ дляЩепотка_совести
Ще цікаво скільки суд адвокати і тд брату стали без впевненості що буде за рішення
Скажіть, а ви маєте досвід проживання у Канаді? Інакше б знали, що це не Україна, де всі ризики несе покупець, а ріелтор ні за що не відповідає. У Канаді це інакше працює. Там є спеціально навчена людина, яка дає оцінку технічного стану житла. Тому таке, як в Україні, коли продали і надурили практично неможливе. Бо покупець у разі проблем не сам.
КрестьянинДиор• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
А как люди с дачами живут ? Как им не надоедает свое и каждый год одно и тоже ?
В дачу потрібно вкладати гроші. І ремонт і ландшафт, растюшки. Інакше там буде дуже нудно. Це якщо ви там працювати онлайн будете, або книгу писати, то ще нічого. А якщо просто жити і купатись то вмерти від скуки вмерти.
Христя в тiстi• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
Эта страна нам не подходит
А нам ваша Канада не подходит. Хотим Грецию, Италию или Испанию )))
Христя в тiстi• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
Это на летний период на озере) это не дом для проживания на весь год
а он за зиму не сгниет там от сырости?
Щепотка_совести• 41 минуту назад
Ответ дляСама вумна тутички
Живу в європейській країні і всі початкові рухи в напрямку суду спочатку за кошт того хто ініціює