Снідаю авокадо• сегодня в 18:33

25 лютого — День української жінки

25 лютого в Україні відзначають День української жінки — дату, приурочену до дня народження Лесі Українки. Свято покликане вшанувати внесок українок у державотворення, культуру, науку та боротьбу за незалежність.

Ініціатива розглядається як національна альтернатива 8 березня та акцентує на силі, інтелекті й громадянській ролі жінки в сучасному суспільстві.

У 2023 році до Верховної Ради подали законопроєкт №9009, який передбачає встановлення державного свята 25 лютого замість Міжнародного жіночого дня. Втім, документ досі не ухвалений, тому наразі День української жінки відзначають неофіційно.

Попри це, з кожним роком дата набуває більшої суспільної підтримки та стає символом переосмислення ролі жінки в історії та сьогоденні України.

З нагоди свята «Судово-юридична газета» підготувала підбірку привітань для колег, рідних і близьких.

***

З Днем української жінки! Нехай Ваша сила завжди поєднується з ніжністю, мудрість — із внутрішньою свободою, а любов до рідної землі надихає на великі звершення. Ви — джерело світла, опора родини й серце нашої держави. Нехай у Вашому житті буде більше перемог, тепла та впевненості у власній неповторності.

***

Вітаю з Днем української жінки! Бажаю Вам незламності духу, ясності думки та гармонії в серці. Нехай Ваша праця, талант і доброта змінюють світ на краще, а кожен новий день приносить віру, радість і натхнення.

***

У цей особливий день бажаю Вам відчувати гордість за себе й за свою країну. Українська жінка — це поєднання сили, гідності й краси душі. Нехай доля дарує Вам підтримку, любов і безмежні можливості для самореалізації.

***

З Днем української жінки! Нехай у Вашому серці завжди живе сміливість мріяти й рішучість діяти. Ви творите історію — у родині, у професії, у громаді. Бажаю, щоб Ваш внесок завжди був оцінений, а шлях — освітлений повагою та вдячністю.

***

Щиро вітаю з Днем української жінки! Нехай Ваша внутрішня сила допомагає долати будь-які виклики, а мудрість і витримка стають запорукою нових досягнень. Бажаю миру, стабільності та світлих горизонтів попереду.

***

Вітаю з Днем української жінки! Ви — символ гідності та стійкості. Нехай поруч будуть люди, які підтримують і цінують Вас, а кожен крок уперед супроводжується впевненістю та вірою в перемогу.

***

З Днем української жінки! Нехай Ваша мудрість і рішучість стають прикладом для майбутніх поколінь. Бажаю добробуту, внутрішнього спокою та впевненості, що все задумане обов’язково здійсниться.

***

Вітаю з цим святом! Нехай Ваша праця, талант і щоденна турбота про інших повертаються сторицею. Бажаю, щоб у серці завжди жила надія, а в думках — чітке розуміння власної цінності. Ви творите майбутнє — своє, родини і країни. Нехай воно буде світлим і мирним.

***

З Днем української жінки! У складні часи саме жінки часто стають опорою для інших — мудрими, терплячими й водночас сильними. Бажаю, щоб поруч із Вами завжди були ті, хто підтримає, вислухає і розділить радість перемог. Нехай у Вашому житті панують мир, впевненість і благополуччя.
Лагшмивара• сегодня в 18:35
отстаньте от женщин, у нас праздник каждый день
Сусановна• сегодня в 18:35
Таке щось. Мені не зрозуміть такого свята. Хоч гірше, аби інше.
Поддакиваю иногДА• сегодня в 18:36
Вже пересралися з самого ранку
Сусановна• сегодня в 18:36
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вже пересралися з самого ранку
З ким?
ПАЦАНКА О• сегодня в 18:37
Леся Украинка хорошая писательница, но каким боком ее день рождения ко всем украинским женщинам. Странный выбор для праздника
Сусановна• сегодня в 18:37
Ответ дляПАЦАНКА О
В нашей чокнутой стране все странно
Поддакиваю иногДА• сегодня в 18:38
Ответ дляСусановна
З ким?
З українськими жінками
Поддакиваю иногДА• сегодня в 18:38
Ответ дляПАЦАНКА О
А Крала з Розою яким боком?
Снежнакомка• сегодня в 18:39
Ответ дляЛагшмивара
То у українських жінок свято, вас не чіпали
Сусановна• сегодня в 18:39
Ответ дляПоддакиваю иногДА
З українськими жінками
Ну все зелебобы-патриоты, мовнюки и вышиванки, понятно, что за. К ним вопросов уже нет.
вентиляторная• сегодня в 18:40
Ответ дляЛагшмивара
Согласна. Каждый день и 8 марта
автор Снідаю авокадо • сегодня в 18:41
Ответ дляСнежнакомка
8 березня це свято кацапок
геть 8 березня!
Снежнакомка• сегодня в 18:41
Ответ дляСнідаю авокадо
8 березня це свято кацапок
геть 8 березня!
Саме так!
Поддакиваю иногДА• сегодня в 18:41
Ответ дляСусановна
До тих хто проти, комунізм вже в дорозі.
Прийде і питати не буде
вентиляторная• сегодня в 18:42
Ответ дляСнідаю авокадо
8 березня це свято кацапок
геть 8 березня!
Тока 8 марта празднуют во всей Европе))) и цветы дарят женщинам.

В Германии к обеду в магазинах цветы заканчиваются)) нужно с утра идти, а то не хватит.
Бадабум• сегодня в 18:42
Классно, конечно. А девочек сегодня тоже можно было поздравлять?
А то в нашем классе как-то вяленько прошло.
Поддакиваю иногДА• сегодня в 18:43
Ответ длявентиляторная

Там теж багато комуністів старих
долой_лама• сегодня в 18:45
Ответ дляСнідаю авокадо
8 березня це свято кацапок
геть 8 березня!
Я не кацапка і святкую 8 березня, то ж геть вашу зелену, єврейську думку.
Летюча помилка• сегодня в 18:46
Удалено администрацией...
долой_лама• сегодня в 18:46
Ответ дляЛетюча помилка
Удалено администрацией...
Краще б вже з Ліною Костенко святкували)
Мамаша в бигудях• сегодня в 18:46
Ответ дляСнідаю авокадо
8 березня це свято кацапок
геть 8 березня!
Ви взагалі не розумієте сенс святкування 8 березня? До чого тут кацапи?
вентиляторная• сегодня в 18:46
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Там теж багато комуністів старих
Молодёжь с букетом. При чем тут старые? Западная Германия. Близ Кёльна
Поддакиваю иногДА• сегодня в 18:46
Ответ длявентиляторная
То геї, їм всеодно що святкувати
вентиляторная• сегодня в 18:46
Ответ дляЛетюча помилка
Удалено администрацией...
Ну, вы ж слышали наш гимн....
Летюча помилка• сегодня в 18:47
Ответ длядолой_лама
Удалено администрацией...
вентиляторная• сегодня в 18:47
Ответ дляПоддакиваю иногДА
То геї, їм всеодно що святкувати
Ну вот и мы с ними будем праздновать. А день некрасивой бездетной женщины празднуйте сами.
Мамаша в бигудях• сегодня в 18:48
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Там теж багато комуністів старих
Взагалі це святого рівність права. В 19 столітті жінки були дуже обмежені в правах, доаустім спадоком після смерті чоловіка розпоряджатися міг брат жінки...при тому на свій розсуд
Хома з пастою• сегодня в 18:48
Ответ дляМамаша в бигудях
А ей лишь бы гавкнуть...
Поддакиваю иногДА• сегодня в 18:49
Ответ длявентиляторная
8 березня в Німеччині — це передусім Міжнародний жіночий день, який має політичний підтекст та присвячений боротьбі за рівність, а не святкуванню «весни та краси». Вихідним цей день є лише в Берліні та Мекленбурзі-Передній Померанії. Традицію вітати жінок квітами підтримують переважно емігранти з пострадянського простору, тоді як німці частіше влаштовують демонстрації за права жінок.
Основні аспекти святкування 8 березня в Німеччині:
Статус дня: Лише у двох федеральних землях — Берліні та Мекленбурзі-Передній Померанії — 8 березня є офіційним вихідним днем. В інших частинах країни це робочий день.
Акцент на рівності: Свято сприймається як день боротьби за права жінок, рівну оплату праці, захист від гендерного насильства.
Демонстрації та акції: У багатьох містах проходять феміністські марші, демонстрації та освітні заходи.
Традиції: На відміну від України, у Німеччині не прийнято масово дарувати подарунки чи квіти всім жінкам. Проте, у Берліні та регіонах колишньої НДР традиції можуть зберігатися, а червоні гвоздики іноді дарують у цей день.
Мамаша в бигудях• сегодня в 18:49
Ответ дляЛетюча помилка
Удалено администрацией...
Чекайте, Леся УкраІнка була дуже освіченою особою того часу. Не треба нівелювати Її особистість. Скількома мовами Ви володіє?