Доставучая• 26 февраля в 13:17
До чого сниться що народжуєш дитину?
Сниться таке вже другий тиждень періодично. Сни різні, але от тема - я народжую дитину одна. Дітей більше не планую, не хочу і про це не думаю
У віщі сни не дуже вірю, але от пару разів в житті було. Причому це теж був от такий нав´язливий повторюваний мотив, який не мав підгрунтя з реального життя
Галя із Дарниці• 26 февраля в 13:34
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Это в реальной жизни так
ну у кожного по-своєму
Забагаловка• 26 февраля в 17:05
У меня нет воспоминаний о родах, и роды мне никогда не снятся,у Вас видимо есть, просто во сне может живот болит, спазм, или газы. А мозг уже интерпретирует.