Най хоч раз• сегодня в 14:34
На роботі сказали, що я нова, щоб свої правила не встановлювала
Бо в них вже все встановлено і я маю робити, як мені накажуть.
Най хоч раз
• сегодня в 14:36
Ответ дляЗалетна Я тут
В чужой монастырь со своим уставом не лезут.
Їхній устав складався без мене
Най хоч раз
• сегодня в 14:37
Ответ дляЩепотка_совести
В чем это выражается?Конкретика будет?
Ні, то довго писати...
Просто сам факт, що новий = раб
Дуже дуже вумна• сегодня в 14:37
Ответ дляНай хоч раз
Їхній устав складався без мене
А вы на должность директора пришли ? Или контрольный пакет акций выкупили ?
Залетна Я тут• сегодня в 14:37
Ответ дляНай хоч раз
Їхній устав складався без мене
Они отлично работали и без вас. И будут работать без вас. Вы слабое звено. Временное звено
ЧорноброваЯ• сегодня в 14:37
На каком уровне, уровень кабинета подчинённых или прям всей компании вплоть до директоров?
Най хоч раз
• сегодня в 14:37
Ответ дляЗалетна Я тут
Само собою без мене, я ж не раб
сама себе прекрасная• сегодня в 14:39
Ответ дляНай хоч раз
Їхній устав складався без мене
Вы директор?
Фіфачка• сегодня в 14:39
Якщо ви менеджер з інновацій або оптимізації, то це сумно. Я бачила таке.
Щепотка_совести• сегодня в 14:40
Ответ дляНай хоч раз
Ні, то довго писати...
Просто сам факт, що новий = раб
Это обговаривается до принятия на работу.У Вас должны быть должностные инструкции,а устав пусть в задницу засунут
Кринжова баба• 2 часа назад
Коли я прийшла директором то все змінила, багато сліз було, дехто підлаштувався хтось звільнився, але фінансові результати показали правильну стратегію.
Автор я вірю, що зможете теж
сама себе прекрасная• сегодня в 14:40
Ответ дляНай хоч раз
Само собою без мене, я ж не раб
Так и они не рабы по вашим правилам работать 🤷🏻♀️
Коко На Страже• 2 часа назад
Дивлячись чого це стосується, якщо робочих моментів за які несеться відповідальність, то всі йдуть лісом.
Най хоч раз
• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
Так, я не згодна з тим, що мене прямо також стосується. А мені кажуть, що роби так, вже все вирішено, тобто ними. Ти нова, тому взагалі не маєш права щось пропонувати
Най хоч раз
• 2 часа назад
Ответ дляСкрипяСердцем
І шо вас смушає?
Їхня діяльність порушує закон.
ГендиреХтор• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Їхня діяльність порушує закон.
Звільняйтеся. Шукайте компанію, де не порушують
Дуже дуже вумна• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Їхня діяльність порушує закон.
Какой конкретно закон ?
Бутербродница• 2 часа назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Какой конкретно закон ?
Закон Боготворения и Поклонения Автору, который снизошел до работы в столь ущербной и противозаконной компнии
Най хоч раз
• 2 часа назад
Ответ дляБутербродница
В такому тоні і говорять. Представте як то важко з ними мати мову...
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Ні, то довго писати...
Просто сам факт, що новий = раб
Нет, новый вливается в коллектив и установленные правила, и изменяет их только в сторону улучшения, но с согласия руководства.
Красота неземная• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Їхня діяльність порушує закон.
Никто не обязан исполнять ’злочинні накази’.
Немедленно увольняйтесь оттуда!