Най хоч раз• вчера в 14:34

На роботі сказали, що я нова, щоб свої правила не встановлювала

Бо в них вже все встановлено і я маю робити, як мені накажуть.
Ні грама• вчера в 15:48
Ответ дляНай хоч раз
Справа в тому, що я до керівника і прямо говорю. Всі решта бояться, бо відчувають себе підлеглими. Но вони нейтральні , не підтримують ні його, ні мене. Що скажуть їм, те роблять. А я ще не ввійшла в ту роль раба, прийшла з гарною самооцінкою і сміливо говорю своє зауваження. Но він мене навіть вислухати не хоче, відразу кричить, щоб я виконувала так як вже прийнято. Бо так було завжди і ніхто претензій не мав.
Но в нього також є керівники, думаю, може до вищих піти...
Я начальник,ти - дурак.Ти начальник, я-дурак.
Все просто.
фан L.O.S.T.• вчера в 15:51
Ответ дляНай хоч раз
Чому вам незрозуміло, що його наказ незаконний? Я не буду виконувати те, що суперечить закону. Так зрозуміло?
в таком случае для этого есть правоохранительные или другие органы, в зависимости от типа нарушения закона. Оьращаетесь туда, а не пытаетесь строить своего руководителя, угрожая ему. в этом случае вы нарушаете закон. И это - шантаж
автор Най хоч раз • вчера в 15:52
Ответ дляНа циголках
Это про задкржки на работе?
Автор, в 90е я была вчерашней студенткой, работу в ООО с иностранными инвестициями и загранкомандировками считала большой удачей. Ради этого терпела ненормированный рабочий день и жлобство начальства. Сейчас жалею. Тем более однажды я узнала, что многое директора деребанят между собой. Например, компания выделяла деньги на поездки сотрудников в аэропорт и обратно на такси, но начальство говорило, что мы добираемся самостоятельно, а деньги складывали себе в карман. Тоже самое было с командировочными, обедами и прочими плюшками. Бухгалтер по классике жанра была жуткой стервой и любовницей директора. С одной стороны, я жалею, что терпела. Было бы у меня больше уверенности в себе, можно было совершить революцию в этом гнилом болоте, прыгнув через голову местного руководства. Но я была молода, без семьи и без опыта работы. Потом я ушла в другую иностранную компанию уже на должность зав филиала, поэтому можно сказать, что оно того стоило.
Если Вы полны энергии и амбиций попробуйте снести все злоупотребления. Но Вам понадобится смелость и независимость. Если увольнение для вас не такая уж и беда, Вы можете себе позволить стоять на позициях самоуважения, тем более трудовое законодательство на Вашей стороне.
За роботу я взагалі не тримаюся, це додає мені ще більшої сміливості говорити правду. І взагалі в такій атмосфері навіть не хочеться бути, з їхньою манерою спілкування. Просто хочу ліквідувати це беззаконня. Іншу роботу без проблем мені знайти, навіть вже маю пропозиції. Но якщо там також треба бути рабом, то я 🤯
автор Най хоч раз • вчера в 15:53
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ой, можна вже бойовик знімати
Пописанная парта• вчера в 15:53
Ответ дляНі грама
Все просто.
А хто вона, як не дура?
Якщо над нею купа начальників, а вона поводить себе, ніби вона там головна і все знає, як треба.
Хай відкриває свій бізнес і встановлює правила, а не лізе із грязі - в князі.
На циголках• вчера в 15:53
Автор, мало контекста. Одно дело, если Вы бухгалтер, другое дело, если вы воспитатель в саду. В первом случае, все может быть очень серьезно, если вас заставляют нарушать закон. Во втором - ну не забрали всех детей вовремя, задержать вас на работе теоретически не законно, но по факту - такова специфика жанра.
Хоть в общих чертах напишите, в чем суть конфликта.
фан L.O.S.T.• вчера в 15:55
Ответ дляНай хоч раз
Ой, можна вже бойовик знімати
так вы за себя почему отвечать не хотите? только у других нарушения ищете. Я бы уже вас задокументировала как руководитель в шантаже.
автор Най хоч раз • вчера в 15:57
Ответ дляПописанная парта
А хто вона, як не дура?
Дура і знає, щось на поєднується
автор Най хоч раз • вчера в 15:59
Ответ дляфан L.O.S.T.
Супер. Я не буду стукачем, сам собі проблеми зробить. Прийде перевірка, щоб побачити беззаконня 👏
Пописанная парта• вчера в 15:59
Ответ дляНай хоч раз
Дура і знає, щось на поєднується
Про це і пост.
Чи до вас знову не дійшло?
автор Най хоч раз • вчера в 16:00
Ответ дляПописанная парта
Про це і пост.
Чи до вас знову не дійшло?
В такій манері розмову не веду
Дуже дуже вумна• вчера в 16:00
Ответ дляНай хоч раз
В такій манері розмову не веду
Так что там у вас за беззаконие творится ? Уже 5 раз спрашиваю . Ответ будет ?
Пописанная парта• вчера в 16:01
Ответ дляНай хоч раз
В такій манері розмову не веду
Начальнику завтра так скажете.
Хай порже.
А мені - начхати.
Печенюшка• вчера в 16:02
Ответ дляНай хоч раз
Та что ж там за нарушение закона? В колл центр пришли работать?
Дуже дуже вумна• вчера в 16:03
Ответ дляПеченюшка
Автор еще не придумала .
автор Най хоч раз • вчера в 16:03
Ответ дляПеченюшка
Я здивована ваші приклади. Зате якщо щось у вас буде до колл центру, то перші будете колл
фан L.O.S.T.• вчера в 16:04
Ответ дляНай хоч раз
вы не поняли, не хватает у вас дальновидности) поэтому вы не руководитель, и не будете им)
Если придет проверка, вас с собой захватят, как соучастника. Либо это вы уже делали, либо знали, но не сообщили, что уже сообщничество.
Так что сидите молча, и не овзмущайтесь. Либо увольняйтесь, но там тоже будете молчать, ибо на вас компромат все еще остается.
Дуже дуже вумна• вчера в 16:04
Ответ дляНай хоч раз
Вы там прибухнули уже ?
Печенюшка• вчера в 16:04
Ответ дляНай хоч раз
Кому я буду колл?
автор Най хоч раз • вчера в 16:04
Ответ дляфан L.O.S.T.
🤯
автор Най хоч раз • вчера в 16:06
Ответ дляПеченюшка
Кому я буду колл?
Мені
Печенюшка• вчера в 16:09
Ответ дляНай хоч раз
Мені
Вы в полицию устроились работать? И там нарушают закон?
Дуже дуже вумна• вчера в 16:10
Ответ дляПеченюшка
Троллем она устроилась на Советчицу . Только тролли не отвечают на вопросы или отвечают невпопад .
всегдаДаДа• вчера в 16:11
Ответ дляНай хоч раз
Вы можете конкретнее написать, что там незаконного?
ЛюблюДевчонок• вчера в 16:11
Ответ дляНай хоч раз
Хтось може підкаже за темою як діяти. Бо поки зібралися такі ж керівниці, які людей мають ні за що. Може сам придумав, сам і виконуй. Як це прибиральниця з тобою в човні
Залежить ким ви працюєте. Якщо це порушення якихось робочих норм, процедур, явне і реальне - йти вище. Якщо ви думаєте, що це порушення, тобто можна робити по різному, потрібно почитати-подізнаватися і далі залежить від того ким ви працюєте.
Якщо маєте можливість писати помітки, я маю на увазі легально, які потім перевіряються, написати це в помітки і повідомити начальство, що ви будете ставити цю помітку щоразу. Я так роблю.
Якщо не маєте такої можливості, просити, щоб вам надали стандартні процедури роботи, зберегти копію і робити відповідно до них.
В обох варіантах це уже буде не ваша провина, а начальства.
Дуже залежить, яка у вас робота, ким працюєте.

У мене ще є третій варіант. Є ситуації, де мені не просто треба йти до вищого начальства, а писати відразу звіт у перевіряючі інстанції. Не на керівника, а про ситуацію, тому що я зобов´язана це робити, якщо так вважаю. Мені уже доводилося це робити, мій керівник зрештою пристав на мою позицію і не забороняв, хоча й не підтримував.
МЧСница• вчера в 16:20
Ответ дляНай хоч раз
Супер, ідіть звичайно до вищих, вам нема що втрачати
МЧСница• вчера в 16:21
Ответ дляНай хоч раз
До генерального йдіть
автор Най хоч раз • вчера в 16:21
Ответ дляЛюблюДевчонок

Порушення явне. Я також думаю, що треба піти вище. Якщо вони всі заодно, просто звільнюся. Бо мені це доказування забирає багато енергії, ще й разі чогось буду відповідати потім за співучасть. Но керівник ясно що злий на мене, хто хоче, щоб його викрили і дорікнули, ще й новачок😅
100%• вчера в 16:32
Ответ дляНай хоч раз
Идите, конечно, не стесняйтесь.
100%• вчера в 16:34
Ответ дляНай хоч раз
Я не розумію,чому я маю робити також незаконно. Вони собі нехай роблять що хочуть, мене чому заставляють. В мене є закон.
Троллячий закон №235435?)