Где тут 0?• 26 февраля в 21:17
Ідеальний чоловік
Давайте поговоримо про щось позитивне
Наприклад, опишемо ідеального чоловіка
Для мене це рост від 180см, без зайвої ваги. Темне волосся з гарною зачіскою, сірі очі. Класний парфум.
Впевненність, наполегливість, спокійний характер (принаймі велике вміння тримати себе в руках). Відсутність романтичності аля "я подарую тобі зірку з неба і напишу вірші" . Відсутність надмірної доброти до всіх і вся. Амбіції і прагнення до великих грошей. Ризиковість
а у вас?
Наприклад, опишемо ідеального чоловіка
а у вас?
Ответ дляГде тут 0?
в мене ж не 50 характеристик. чому в світі не може існувати чоловіка (доволі звичайний же по зовнішності) і з не якимись унікальними рисами характеру?
Ні, я мала на увазі, якщо в переважній більшості співпадають погляди, цінності і цілі. Не 50 пунктів. Щодо зовнішності, то я давно зрозуміла, що це працює не стабільно. Знаю дівчат які по юності зустрічалися з красунчиками і таких і обирали, а для родини обирали чоловіків не Аполонів. Тому таке. Взагалі от принципово для мене чоловіча харизма, вміння долати труднощі. Але в кожної жінки свої бажанки.
Где тут 0?
• 26 февраля в 21:42
Ответ дляПАЦАНКА О
Из личного опыта.
Ви 1000 раз пробували жити з нарцом, нічого не вийшло і значить у всіх так? 🤦♀️
миссАрфография• 26 февраля в 21:42
Ответ дляЭт вернячОк
А что значит шизанутая? Объясните?
Делаю качели постоянно, человек настроения, человек , который может себя накрутить, человек, который может сделать катастрофу на ровном месте. Истеричка, психита и так далее. Но бывают спокойные времена)
ПАЦАНКА О• 26 февраля в 21:43
Ответ дляГде тут 0?
Да живите, с кем хотите, каждый должен сам набить свои шишки.
Где тут 0?
• 26 февраля в 21:44
Ответ дляАлина-1240
Я к примеру. Не обязательно интим
Що к примеру? Є якась ймовірність, що мій обраний типаж буде мати більше мінусів ніж перший ліпший Вася, який взагалі не в моєму смаку?
Эт вернячОк• 26 февраля в 21:44
Ответ длямиссАрфография
Почти меня описали
Где тут 0?
• 26 февраля в 21:45
Ответ дляSgreen
Отож. Чого б не поговорити
Где тут 0?
• 26 февраля в 21:46
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую
Тут питання не з ким мені житт. А який в кого ідеальний типаж чоловіка
миссАрфография• 26 февраля в 21:46
Ответ дляЭт вернячОк
Почти меня описали
Ну мне если честно, спокойнее, что я не одна такая, я серьезно, если что
Леопардові панчохи• 26 февраля в 21:48
Розумний, освічений, з гарним почуттям гумору, худорлявий, чистоплотний, добрий, порядний, гарний спеціаліст своєї справи. На іншу зовнішність, окрім худорлявості, наплювати.
Блакитне небо• 26 февраля в 21:47
Чат ДЖПТ по вашему описанию вот такое наваял.) Флакон в руке - то ли брызгаться прямо на парковке, то ли пить. Непонятно)))
Эт вернячОк• 26 февраля в 21:47
Ответ длямиссАрфография
Значит есть за что вас любить. Это главное
миссАрфография• 26 февраля в 21:50
Ответ дляЭт вернячОк
Ну вот в эти спокойные времена кайф для обоих, а потом мне видимо становится скучно и переклинивает
Где тут 0?
• 26 февраля в 21:50
Ответ дляБлакитне небо
Да, вполне симпатичний
Эт вернячОк• 26 февраля в 21:52
Ответ длямиссАрфография
А сколько вы уже вместе?
100pudov• 26 февраля в 22:28
Ответ дляБлакитне небо
Алкоголік. У автора про це нічого немає. Ідеальний алкоголік або має проблеми з потенцією, член дрібний. Але головне вимогам автора відповідає.
Где тут 0?
• 26 февраля в 22:28
Ответ для100pudov
Амбіційний чоловік не буде алкоголіком
100pudov• 26 февраля в 22:30
Ответ дляГде тут 0?
Амбіційний чоловік не буде алкоголіком
Подивіться скільки зірок, видатних письменників і просто бізнесменів бухає. Данні у відкритому доступі. Це не заважає їм гарно виглядати.
Где тут 0?
• 26 февраля в 22:31
Ответ для100pudov
Таке відчуття, ніби в жінок навіть фантазій немає. Що до ніг впало - те й добре
Все інше ж обовязково з якимись проблемами
100pudov• 26 февраля в 22:37
Ответ дляГде тут 0?
Це ви про Роберта Дауні чи може Джоні Депа? Більша частина Голівуда. У вас запит до всесвіту саме на алкоголіка.
Где тут 0?
• 26 февраля в 22:41
Ответ для100pudov
Ні, це у вас такий запит. Точніше ваша больна тема
Мабуть ви думаєте, що будь-яка позитивна якість обовязково супроводжується проблемами
Где тут 0?
• 26 февраля в 22:43
Ответ для100pudov
Добавтеще маньяка, псіха, садиста і що там ще.
Точно ж, всі зірки наркоши. Значить у всіх так
100pudov• 26 февраля в 22:48
Ответ дляГде тут 0?
У мене немає запиту. Я нікого не шукаю. Ваша больная тєма ідеалізація. Ідеальних не існує. Недоліки будуть у будь якому випадку, завжди. У вашому запиті немає, відсутність залежностей.
АфродитаПетровна• вчера в 01:48
Шо толку описувати якщо неможливість фінансувати все перекреслює)))
АфродитаПетровна• вчера в 01:51
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Богатый, щедрый и добрый, может даже блондином быть
Даже рижиком с веснушками скажите?)))