Где тут 0?• вчера в 21:17

Ідеальний чоловік

Давайте поговоримо про щось позитивне
Наприклад, опишемо ідеального чоловіка

Для мене це рост від 180см, без зайвої ваги. Темне волосся з гарною зачіскою, сірі очі. Класний парфум.
Впевненність, наполегливість, спокійний характер (принаймі велике вміння тримати себе в руках). Відсутність романтичності аля "я подарую тобі зірку з неба і напишу вірші" . Відсутність надмірної доброти до всіх і вся. Амбіції і прагнення до великих грошей. Ризиковість

а у вас?
Алина-1240• вчера в 21:18
Нет идеальных людей😂в добавок к идеальным одним чертам , далеко не идеальные другие
Відкушу все що стирчить• вчера в 21:19
Зачем? Я реалист и понимаю, что идеальных людей не бывает.
автор Где тут 0? • вчера в 21:19
Ответ дляАлина-1240
це як подивитись. комусь відсутність романтизму це мінус. а комусь - плюс
Алина-1240• вчера в 21:20
Ответ дляГде тут 0?
Я не о романтизме
автор Где тут 0? • вчера в 21:20
Ответ дляВідкушу все що стирчить
і що? вибираєте першого й найближчого? чи все ж таки є якийсь вибір
миссАрфография• вчера в 21:21
Для меня шизанутой идеальный тот, кто будет терпеть эту шизазанутость, при этом спонсировать меня, потакать и гововорить, что я любимая
Міняйловна• вчера в 21:21
Ответ длямиссАрфография
Нашелся такой идеал?
автор Где тут 0? • вчера в 21:21
Ответ дляАлина-1240
Я не о романтизме
ну підставте замість романтизму ту якість про яку ви говорите
в цьому й краса відносин. що нам усім подобаються різні якості, різні чоловіки
миссАрфография• вчера в 21:22
Ответ дляМіняйловна
Нашелся такой идеал?
Ага) готовит ужин сейчас. Я кроме того что шизанутая еще и готовить нормально не умею
автор Где тут 0? • вчера в 21:24
Ответ длямиссАрфография
красота
а то понабігали зразу ж розказувати, що ідеалів не існує
Алина-1240• вчера в 21:29
Ответ дляГде тут 0?
Вот вы получили такого как описали, а он груповуху любит, например
автор Где тут 0? • вчера в 21:29
Ответ дляАлина-1240
а ви взяли першого попавшого. а він тож груповуху любить
Пиу!Пиу!• вчера в 21:31
Мне нужен и романтизм, и забота, и доброта, и незацикленность на порядке и добывании денег. С чувством юмора, умный и щедрый. Повезло только со второй попытки.))
ПАЦАНКА О• вчера в 21:31
Тяга к риску и спокойный характер редко совместимы. А большими амбициями часто обладают люди с нарцисическим типом личности.
Алина-1240• вчера в 21:31
Ответ дляГде тут 0?
Я к примеру))у меня соседка по детству была, дом полная чаша, а ей очко штопали, душил ее в сексе, дочь в итоге ахнул
Міняйловна• вчера в 21:31
Ответ длямиссАрфография
Тогда вам реально повезло
автор Где тут 0? • вчера в 21:32
Ответ дляПАЦАНКА О
у нас різне розуміння ризику. я за продуманий ризик, а не істеричний. тому спокійний характер необхідний
ага. два нарца разом уживуться?
ПАЦАНКА О• вчера в 21:33
Ответ дляГде тут 0?
ага. два нарца разом уживуться?
Вряд ли.
автор Где тут 0? • вчера в 21:34
Ответ дляАлина-1240
жесть
але як гарантує нормальність чоловік, у якого не буде тих якостей, що я описала? ніяк. то чому б мені такі якості не шукати
миссАрфография• вчера в 21:34
Ответ дляМіняйловна
Тогда вам реально повезло
Я думаю просто нашли друг друг друга. Важна очень атмосфера и взаимное уважение. И просто классно кайфовать друг от друга и не заморачиваться мелочами
Sgreen• вчера в 21:34
Описали чоловіка, як коня з базару, чи авто в салоні.
Не існує чоловіка за списком категорій, щоб на 100% відповідав вимогам і очікуванням. Надто багато в житті прикладів парадоксальних неспівпадінь - очікування/реальність. Ще враховуйте, що з роками всі люди змінюються, не тільки від старості де сиплеться приваблива зовнішність, а й характер з рисами.
Вважаю, що якщо у чоловіка є співпадіння з вашими цінностями більше ніж 50%, то можна розглядати як об´єкт
автор Где тут 0? • вчера в 21:34
Ответ дляПАЦАНКА О
Вряд ли.
не спробуєте - не взнаєте
Алина-1240• вчера в 21:34
Ответ дляГде тут 0?
жесть
Это к примеру, качеств куча
Эт вернячОк• вчера в 21:34
Ответ длямиссАрфография
А что значит шизанутая? Объясните?
ПАЦАНКА О• вчера в 21:35
Ответ дляГде тут 0?
не спробуєте - не взнаєте
Что мне пробовать, я давно замужем.)
автор Где тут 0? • вчера в 21:37
Ответ дляSgreen
в мене ж не 50 характеристик. чому в світі не може існувати чоловіка (доволі звичайний же по зовнішності) і з не якимись унікальними рисами характеру?
автор Где тут 0? • вчера в 21:38
Ответ дляАлина-1240
Это к примеру, качеств куча
я не зрозуміла до чого ви розказуєте про якихось збоченців??

вони обовязково будуть при тих характеристиках, що я описала?
автор Где тут 0? • вчера в 21:38
Ответ дляПАЦАНКА О
Что мне пробовать, я давно замужем.)
ну то звідки вам знати про двох нарців
Алина-1240• вчера в 21:38
Ответ дляГде тут 0?

Я к примеру. Не обязательно интим
ПАЦАНКА О• вчера в 21:39
Ответ дляГде тут 0?
ну то звідки вам знати про двох нарців
Из личного опыта.