Метелики на душі• Изменено 27 февраля в 11:32
Хіміотерапевт в Києві
Порадьте, будь ласка, хорошого хіміотерапевта в Києві, потрібна консультація саме з приводу злоякісної пухлини ободової кишки.
Метелики на душі
• 27 февраля в 11:51
Ответ дляСиреневенькая
Лялькин Институт рака
В нього зараз чоловік лікується, можливо, є ще хтось? Хочемо мати по лікуванню ще й другу думку.
Ответ дляМетелики на душі
Обов’язково консультуйтесь ще з іншим лікарем - на жаль нам в інституті раку - назначили хімію - яка нічого не дала з першої хімії - а їх було аж 5))))- а лікарі просто брали гроші і за консультації і хімії......
Метелики на душі
• 27 февраля в 12:38
Ответ дляNatalyaSS
Кого можете порадити? Заздалегідь, дякую