Детские_Будут?• 27 февраля в 11:54
Поставити мамі зубний протез, лікарі навʼязують імпланти 75 р. Київ допоможіть
У мами є передні зуби під коронками. Всі стоматологи(ортопеди) пропонують познімати коронки глянути на зуби- а потім якшо все ок перелікувати канали в 6 зубах та поставити нові коронки- а до них вчепити протез
Пс запалення на верхівки зубів немає
Я їм пояснюю, що якщо ми знімемо коронки то від зубів мало що залишиться. Вони не ті надійні в міцні які були в 40-50 років, вони можуть не витримати цих додаткових маніпуляцій + до того це все мої кошти, поставити 6 нових коронок це 90000 грн
Я щнаю чому вони кажуть знятт коронки- вони дуже хочуть поставити імпланти все на 4. Коли зубів своїх немає взагалі і вони роблять ту цільну конструкцію
Мама боїться прощатись з тими 6 зубами. Каже що а вдруг імпланти не приживуться то взагалі буду беззуба
Замкнутий кут.. мама без зубів вже 5 місяців
Кожна консультація лікаря по 600-1000 грн
Я мрію знайти того лікаря який просто зробить той протез і все
Пс запалення на верхівки зубів немає
Тишком нишком• вчера в 18:45
Ответ дляКлин_Кляйн
Спасибо!
А, спросите, пожалуйста, фио этого доктора, который ей делал
Где вьі находитесь? Могу дать координатьі хорошего ортопеда в Вишневом по сочетанию цена/ качество. Да Винчи дороговатьі таки. Плюс доктора в Вишневом- сделает как хочете, ничего навязьівать не будет, клиентов у него и так валом
Клин_Кляйн• 1 час назад
Ответ дляТишком нишком
Как раз на Отрадном и нахожусь
Вишневое, к сожалению, очень далеко