Лялькодзьоб• 27 февраля в 11:56

Лікар по суглобах. Коліна.

Порекомендуйте , будь ласка, в Тернополі чи близько лікаря по суглобах. Болить коліно. І взагалі почали турбувати суглоби
Силиконочка• 27 февраля в 12:02
Ви вже до будь якого безкоштовного ходили?
Силиконочка• 27 февраля в 12:04
Ревмопробу здавали?
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:05
Ответ дляСиликоночка
Ходила в районну поліклініку.
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:06
Ответ дляСиликоночка
Ревмопробу здавали?
Здавала. Але вже пройшло трохи часу відтоді.
Силиконочка• 27 февраля в 12:07
Ответ дляЛялькодзьоб
Ходила в районну поліклініку.
Чим лікар не догодив? Скільки вам років?
Силиконочка• 27 февраля в 12:08
Ответ дляЛялькодзьоб
Я правильно розумію що ревматоїдні захворювання виключили?
Люблю Украину• 27 февраля в 12:08
Якщо раптом не знайдете, то можу порадити в Харкові або Миколаєві дуже гарних лікарів
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:08
Ответ дляСиликоночка
Ще раз. Ходила до кількох. Один сказав - операція і вже. Другий сказав - який придурок вам таке сказав. Третій сказав. Ходіть поки ходите. Далі за обставинами. Отепер думаю. До кого ще піти? Щоб дав реальну пораду
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:09
Ответ дляСиликоночка
Так. Виключили.
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:09
Ответ дляЛюблю Украину
Дякую. Але так далеко.
Силиконочка• 27 февраля в 12:11
Ответ дляЛялькодзьоб
З Ші консультувались? Загрузіть туди рентген, висновки і рекомендації від 3 лікарів. Напишіть що протилежні рекомендації, що не знаєте кого слухати. Він гарно читає рентгени
Люблю Украину• 27 февраля в 12:12
Ответ дляЛялькодзьоб
А який діагноз? Артроз?
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:12
Ответ дляСиликоночка
Років багато. 65. Просто всі говорять різне. А коліно болить. Діагностували розрив меніска. А лікарі конкретних рекомендацій не дали.
Ворую вкусняшки• 27 февраля в 12:13
Ответ дляЛюблю Украину
Порадьте, будь ласка, у Харкові
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:13
Ответ дляСиликоночка
Не пробувала таку справу. Дякую.
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:14
Ответ дляЛюблю Украину
А який діагноз? Артроз?
Артроз також ставили.
Ворую вкусняшки• 27 февраля в 12:17
Я тоже ходила, 54 года, колени начали болеть. Артрит. Пила лекарства. До одного места все. Как я поняла, это не лечится. Врач посоветовала корень сельдерея+лимон+мед настоять и о столовой ложке 3 р/д перед едой, вроде, восстанавливает водно-солевой баланс, реально работает. Ем уже около месяца, пока никак. Может, мало времени прошло.
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 12:24
Ответ дляВорую вкусняшки
Дякую. Почитаю ще таке.
Банан-барабан• 27 февраля в 12:25
Ответ дляЛялькодзьоб
порада - фізкультура, можна з реабілітологом розробити програму
Я_з_Франека• 27 февраля в 12:33
Ответ дляЛялькодзьоб
Так а що саме турбує? Меніск? Связки? Артроз?
Я_з_Франека• 27 февраля в 12:35
Ответ дляЛялькодзьоб
Розрив меніска я оперувала.
Бабка-ежика• 27 февраля в 12:38
если не заниматься физкультурой, то боль в суставах - это нормально. слишком слабые мышцы = слишком большая нагрузка на суставы. это если совсем упрощать. а если еще вес лишний...
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 15:06
А чи є смисл у лікуванні грязями-ваннами? Електропроцедури? Чи то просто даремна трата грошей і часу? Результату не варто чекати ніякого?
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 15:08
Ответ дляЯ_з_Франека
Розрив меніска я оперувала.
Так ото ж. А мені один пропонував. Інший відмовляв. І як ви після операції? В чому полягало саме оперативне втручання?
Я_з_Франека• 27 февраля в 17:07
Ответ дляЛялькодзьоб
Частину меніска видалили, частину підшили.
Біль трохи меньше, але головне шо обломки меніска не труть сам суглоб, не шкодячи (або меньше шкоди) його
Люблю Украину• 27 февраля в 18:16
Ответ дляВорую вкусняшки
Порадьте, будь ласка, у Харкові
Ось цей. Робив заміну тазостегневого суглоба. Вже років 10 все ок.
Люблю Украину• 27 февраля в 18:16
Ответ дляЛялькодзьоб
Артроз також ставили.
А який ступінь?
автор Лялькодзьоб • 27 февраля в 18:40
Ответ дляЛюблю Украину
А який ступінь?
Сказали 2-й. І потішили що поступово всі суглоби посипляться. На що я відповіла - мені залишається надіятися що помру швидше як стану нерухомою. Такі от райдужні перспективи.
Люблю Украину• 27 февраля в 19:01
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну це правда. Але в вас стадія, коли ще можна хоча б трохи уповільнити цей процес. Можна робити уколи з гіалуроновою. Але вони дуже дорогі. Ми бабусі робили курс. Почитайте про них. Але це вже була 3-початок 4ї стадії, вони дієві тільки до другої. Плюс варіть холодець. Тільки з кісток, не жиру. Я купляю багато різних кісток в м´ясному і з них варю. Можна і просто больон, можна холодець. Ну і берегти свої ноги, нових не буде. Не носити важкого. Ми міняли бабусі суглоб і свекру. Ви дуже писимістичні і цьому питанні. Бабуся в свої 75+ добре пройшла реабілітацію, свекр теж. Але це дуже дорогі операції, нажаль ( тому, якщо є можливість, то краще збирайте, на 2й стадії ще ніхто суглоби не міняє
А ось з мениском не стикались. Знайомі всі прооперували.
Ворую вкусняшки• 27 февраля в 19:12
Ответ дляЛюблю Украину
Спасибо большое! Но он хирург, я так понимаю, а мне пока нужна терапия((