Мексиканочка• вчера в 15:31

Машина, парковка и культура.

Знаете, я бы не хотела давать оценочных суждений, но, блин, а как по другому?
Жилой подьезд, рядом квартира, переделанная под коммерцию (парикмахерская). К подъезду дорожка и к парикмахерской. Подъезжает авто, ну, такое - шкода средней руки, заезжает на дорожку к парикмахерской, выходит леди и идет по своим делам куда-то в туман. Ну, вот это нормально и вежливо, или я чего-то не понимаю?
Липка-прилипка• вчера в 15:45
Ответ дляЯйцеголовая
виписують штраф по номерам машини і бумажку під дворники
Реально? Я не участвовала в вызовах, так описали соседи.
Пустощі-веселощі• вчера в 15:45
Купите машину, узнаете
автор Мексиканочка • вчера в 15:48
Ответ дляПустощі-веселощі
Купите машину, узнаете
Эм... Я родила ребенка, мой ребенок - моя ответственность. Как кормить, за что лечить и учить, где жить, как воспитывать, что бы он не досаждал окружающим... Я же не прихожу с ним к Вам под дверь, потому, что жить негде? И кошелек Ваш не беру, потому, что кормить надо.Разве тут не то же самое - купил машину, будь добр побеспокойся о том,что бы твое ТС никому не мешало? Организуй себе парковку,ремонт. заправку. Нет - не так?
Яйцеголовая• вчера в 15:49
Ответ дляЛипка-прилипка
ну да, заявник має дочекатись і повідомити свої дані, а далі розберуться.
Я викликала, водій правда був присутній, а в кінці виявилось, що машина під арештом за борги, а власник за кордоном. Патрульні викликали евакуатор і забрали. А ще зазичай поліція викликає свої ’прибитих’ евакуаторів, де найвища ціна))) штраф за парковку + арешт + евакуатор
Тому маєш авто - думай про наслідки кругом)
Відкушу все що стирчить• вчера в 15:50
Ответ дляМексиканочка
ХОРОШО) но не предназначена дорожка к парикмахерской для автопарковки, не находите?
такое везде, у нас паркуются на тротуаре, из-за чего снег не могли убрать, и я по сугробам продиралась
автор Мексиканочка • вчера в 15:51
Ответ дляЯйцеголовая
А если пока приедет патрулька, нарушители уедут?
автор Мексиканочка • вчера в 15:51
Ответ дляВідкушу все що стирчить
И, разве так должно быть? Это не нарушает ничего?
когдадеЦкие• вчера в 15:58
Ответ дляМексиканочка
при чем тут ваш ребенок?
и кошелек ваш она тоже не брала - дебильный какой то пример
Яйцеголовая• вчера в 15:58
Ответ дляМексиканочка
в моєму випадку - я не дала втекти.
+ коли на 102 повідомляєш , то вказуються номера машини.
Не готова відповісти, як би було...

В нас просто була така ситуація, що мужик припаркувався в другий ряд - іншим авто не було як проїхати. Всі по черзі повільно проїжджали провулок. А той мудак поставив криво машину, заблокував одну полосу.ю вийшов і йде розмахуючи своєю барсеткою...ну і влупив нею нам по машині.
Чоловік вийшов зробити зауваження, а це чмо зарядило йому кулаком з ключем в обличчя. Розбив губу, забій грудної клітки. І це все зняв наш відеореєстратор.
Приїхала поліція, зафіксували... але єдине чим я змогла його наказати це парковкою. Просто викликала ще патрульних, щоб оштрафували і виявилось, що машина не його, під арештом за борги ...попав на бабки.
Всякі придурки бувають.
СМСница• вчера в 15:58
Ответ дляНашли в капусте
А почему вы так подчеркиваете: шкода средней руки? То есть если б порш был, то нормально?
Таким прфіг взагалі))
СМСница• вчера в 15:59
Викликати поліцію
СМСница• вчера в 15:59
Ответ дляЛипка-прилипка
Вроде как если хозяина авто нет, то сделать они ничего не могут. У нас так вызывали . Сейчас даже не едут
В смислі? Штраф і якщо є евакуатор в місті то заберцть
автор Мексиканочка • вчера в 16:00
Ответ длякогдадеЦкие
при чем тут ваш ребенок?
Почему дебильный? Мой ребенок - моя ответственность,и мое решение возникающих проблем, почему авто должно становиться проблемой окружающих - ’негде парковаться’?
когдадеЦкие• вчера в 16:01
Ответ дляМексиканочка
при чем тут пример ребенка и вашего кошелька?
то авто вам лично никак не мешает - просто делать нефиг
кофейку не хотите?
автор Мексиканочка • вчера в 16:01
Ответ дляЯйцеголовая
в моєму випадку - я не дала втекти.
Не готова відповісти, як би було...

Всякі придурки бувають.
Ого! А разве,хулиганство, или, даже, легкие телесные повреждения - не то, что произошло?
автор Мексиканочка • вчера в 16:03
Ответ длякогдадеЦкие
кофейку не хотите?
А я за справедливость) Вы думаете, хозяин парикмахерской в восторге, что его посетителям прийдется переться бочком по грязи, что бы подойти? Или, дорожку он сделал, что бы им удобно было?
ЕлькиПальки• вчера в 16:04
Ответ дляПустощі-веселощі
Купите машину, узнаете
Типова позиція бидла
Яйцеголовая• вчера в 16:04
Ответ дляМексиканочка
так, це легкі тілесні. Він написав на нас зворотню заяву. Коли вдарив мого чоловіка, то чоловік його заблокував і поцарапав лікоть об асфальт.
Ну і заради цього відкривати кримінальне провадження, їздити на суд і гратись - немає як. Тим паче це було в іншому місті.
Винник• вчера в 16:13
Мене такі бісять. Особливо коли йдеш з дитячим візочком. Якщо просто пішоход, то фізично може і можна протиснутись. А якщо дитячий візок чи крісло колісне? Злетіти треба? По клумбі через багнюку і бордюри лізти?
Один раз з таким зачепилася, реально, два метри вправо і вільне місце для парковки. Ні, треба перегородити тротуар і звинувачувати всіх, що до нього бідосі причепились.
Я, якщо що, теж водій. Але здоровий глузд та вихованість мають бути завжди.
Відкушу все що стирчить• вчера в 16:13
Ответ дляМексиканочка
нарушает, так быть не должно
Щедрик• вчера в 16:33
Ні, це ненормально. У нас теж біля під´їзду паркують авто якраз навпроти тротуарних доріжок, тобто вони блокують прохід для пішоходів та для мам з візочками, для інвалідів і т.д. Так ось недавно зранку іду дивлюся такому хамлові вночі порізали два задніх колеса. Але він так видно нічого і не зрозумів, бо через пару днів знову там став. Причому він навіть не з нашого будинку, а з сусіднього.
Я сама водій і якщо бачу що місця біля під´їзду немає, то ставлю десь в іншому місці, але так щоб не заважати і водіям і пішоходам