Брюльтик• вчера в 15:53
В кого пральна машинка Electrolux?
Дівчатка, на якому режимі перете куртки? В машинці є режим спеціальний Куртки, але то треш, після нього куртка збита повністю в один комочок…. До цього була машинка Індезіт, куртки ідеальні після прання. А тут ніяк не підберу режим, спаскудила весь одяг….
Вареничніца• вчера в 16:30
В мене,все ок. Але вона найдорожча була в серії, коли я її купувала.1050$.Виробництва Франція.Претензій нема