Ms. Android• сегодня в 11:44
Які зараз ціни на няню і як ви шукали?
Київ, але цікаво як в інших містах
Пешеходик• сегодня в 11:47
Працюю в садочку,багато дітей з нянями після обіду. Майже у всіх 200 грн година, працюють 6-8 годин в день
ДинамоКит• сегодня в 11:49
Київ від 200 гривень за годину. Має значення кількість годин в день ( чим меньше годин, тим більша оплата). Группа у Фейсбуці.
ДинамоКит• сегодня в 11:50
Ще залежить від ваших вимог ( одне діло просто нагляд, інше - розвиток, готування для дитини і інше). Багато хто хоче з освітою на знанням англійської, наприклад. Зрозуміло, що там прайс вище
В моїй хаті моя правда• сегодня в 11:59
з 2022 працюю нянею за кордоном. в наступному році буду повертатися в Київ додому. питання чи в 54 беруть няню на роботу? чи переважно хочуть молодіх до 40?