Забрала і не сказала• 28 февраля в 16:09
ЦРБ 19,3 (частина 2)
Уявлення не маю яке црб зараз, я просто нагадати про що мова.
Цієї ночі в чоловіка стався напад чи то кашлю, чи то утрудненого дихання, чи шо, я гребу. Кашляв і міг поверхово лише дихати. Темп не було спершу але почався озноб. (Наперед кажу: темп потім 38,4 стала)
Викликала Віву швидку. Припленталися через годину. Але: і тест на грип, і кардіограма, і сатурація. Це все «хороше». Укололи дексаметазон і фірмовий укол швидкої - «від жару і спазму», на ранок сказали до терапевта.
Пішов. Я вдома лишилася бо дитина ж. Пройшов на цей раз ЗАК , але без црб (навпааи ніж в той раз, хоча я хочу наприклад і те і те. Црб не призначили🤷♀️); ренген - все чисто. Ну і консультація.
По ітогу: лікар прописує противірусну терпію бо каже це клініка грипу.
Наразі після фірмового уколу минуло годин 12, темп нема (37), на огляді теж 37.
Питаю що турбує - трохи дихання не таке. Кашлю вже нема. Голова не болить, слабкості і ломоти - нема (я попросила посидіти і помірять пульсоксиметром все - він сказав нема мол часу, мені колесо нада віднести в машину щоб на балконі не валялось. І попер). Пульс 122 (того і просила посидіти і переміряти, що не вдалося. Тож може 122 а може і ні).
Покажу призначення лякаря.
ЗАК ввечері буде, але лікар сказала що вона по тел не дивиться, завтра вихідга і «не хоче» дивитися нічого. Якщо що - записуйтеся на пн.
Прошу оцінити призначення; прошу допомогти якось - схоже на гри чи ні. Чи починати озельтамівір зараз, чи переробити завтра тест (якщо звісно на вечір не буде темп. і тд)
Покажу призначення лякаря.
Герцогиня• 28 февраля в 16:21
Незрозуміла в чому питання, якщо з чоловіком все ок?
Озельтамивір превентивно хочте?
Зараз вірус ходить звичайний, лайтовий, типу пара днів соплі, горло і все. Звімно і гип і ковід є, але ж чоллвіку тест робили.
Озельтамивір превентивно хочте?
Я погнала• 28 февраля в 16:24
У вас каша какая-то, если это не грипп, то не нужно озельтамавир. С таким црб нужно антибиотик принимать. У вас такая истерика, как-будто это грудной ребёнок. Ну пойдёт в понедельник к врачу.
Забрала і не сказала
• 28 февраля в 16:26
Ответ дляГерцогиня
Озельтамивір превентивно хочте?
Робила швидка. Вночі
Щоб Ви зрозуміли - після тоооого црб і все що з ним зв‘язано, він уже тижд відходив на роботу, ніякої хворі не було - ні кашлю, ні соплів. І от зненацька вночі конкретний напад. Ні з х-я.
Грип зненацька і починається, але там трохи інша картина - жар 39+ і ломота, і головний бвль.
Цього - не було ж. Ломота побула поки не лупанула темп (це завжди так: озноб передує різкій зміні темп.) , а потім полегшало одразу. Зігрілися ноги. Перестало ломить.
І от після уколу досі не набігла особо. Ну який ж це грип
Просто абсолютно не охота пить озельтамівір. Чула що це серйозний препарат
Бабулька• 28 февраля в 16:27
Заболел человек. Что вы хотите я не пойму? Он задыхался или что? Ну, кашель. Начал кашлять испугался. Сатурация, все ж ок было. Я не понимаю паники. Температура, горло красное, что вы панику развели?
Забрала і не сказала
• 28 февраля в 16:31
Ответ дляЯ погнала
Црб воно то црб
Але на наст.день після црб він здав таки ЗАК. Там немає приводу для антиб.
Там загальні лейкоцити в нормі
СОЕ 10 (воно-то з зірочкою, але це норма 1–10). Ну і моноцити трохи збільшені. Все.
Тобто може рано здано, може зараз ШОЕ і високе (ввечері видно буде!) проте на той момент не було підстав доя антиб., адже црб росте і при вірусі!! Розумієте!
Я розумію що якщо не грип, то не нужно! Я ж і питаю, описала все. Схоже чи ні. Швидка тест зробила - нема. (Нема а,б); але терапевт каже «ви просто рано здали (бо вона видно як новий епізод це бере), але мол це - клініка грипу.
А я ж навпаки думаю що це ще той епізод тягнеться; або ж запалення такого роду що цого треба шукати. Тобто не пов‘язане взагалі з простудою.
Але до кардіолога чи ще кудист - вона не напоавила
Пийте озельт., і робіть що хочете
Там загальні лейкоцити в нормі
Пийте озельт., і робіть що хочете
Забрала і не сказала
• 28 февраля в 16:32
Ответ дляБабулька
Бо я знов незадоволена терапевтом
Вона прописала знов сироп (легені бронхи чисті і аску-як там, і по ренгену)
І вона каде що це грип
Вона не розуміє що відбувається.
І вона каде що це грип
Вона не розуміє що відбувається.
Забрала і не сказала
• 28 февраля в 16:33
Ответ дляГерцогиня
Сьогодні буде зак, по ньому побачте вірус чи бактерія.
Якщо бактерія то ясно
А якщо вірус?
Ну не п‘ють ж озельтамівір якщо вірус аби який
На грип Вам смахує ?🙏
А якщо вірус?
На грип Вам смахує ?🙏
Забрала і не сказала
• 28 февраля в 16:35
Ответ дляБабулька
Задихався🤷♀️
Якщо намагався дихати - одразу кашель, залп.
Дихав поверхрво, потроху, хоч якось щоб
Герцогиня• 28 февраля в 16:45
Ответ дляЗабрала і не сказала
Якщо бактерія то ясно
А якщо вірус?
На грип Вам смахує ?🙏
А якщо вірус?
На грип Вам смахує ?🙏
В вас більше сходе на ускладнення після минулох болячки. Ренген не показав нічого?
Я не лікар, але по аналізу крові дітей грип показував високе сое 40-50, крім формули ліміоцитів і нейтрофілів. Дочекайтесь вже кров, може прояснить щось.
Бабулька• 28 февраля в 16:43
Ответ дляЗабрала і не сказала
Задихався🤷♀️
Дихав поверхрво, потроху, хоч якось щоб
У него была нормальная сатурация. Какая разница, как он дышал визуально или как ощущал? Вы закашляйтесь и посмотрите, как будете дышать. Это раз, а два, раз вы оба паникеры, то почитайте, как дышит человек в панике.
Герцогиня• 28 февраля в 16:44
І щн лікар мені вчора казала що зараз ходить вірусна пневмонія яку дуже важко лікувпти, бо аб ж не працюють при нвй.
Можу брикнути• 28 февраля в 17:00
Ответ дляГерцогиня
А як ви зрозуміти, що пневмонія вірусна?
Герцогиня• 28 февраля в 17:48
Ответ дляМожу брикнути
Це не в мене, це лікар розказував історії.
А взагалі кт/рентген показує пневмонію, лікар чує починає підозрювать пневмонію (відправляє на кт),а аналіз крові показує при цьому вірус
Забрала і не сказала
• 28 февраля в 18:48
Ответ дляГерцогиня
Дочекалася кров
Забрала і не сказала
• 28 февраля в 19:58
Ответ дляГерцогиня
То що там?
Осьо
Як отримала то як ужалені шукали терапевта прямо зараз на он-лайн(((
Поизначення антиб є. Але діагнозу-то нема
Герцогиня• 28 февраля в 20:09
Ответ дляЗабрала і не сказала
Осьо
Блін да, вам терміново треба, бо він бідний і задихається і вже тиждень ходить з запаленням. Вам ще толкового треба лікаря, щоб і аб підібрав і дозу розрахував, бо в вам же не перший день болячки. По нормальносу, йому в станіонар би лягти.
Забрала і не сказала
• 01 марта в 10:00
Ответ дляГерцогиня
Нема толгового
Призначили той Сорцеф
Я і сама йому його могла призначити ще тиждень назад
Придурки
Призначили той Сорцеф
Придурки
Забрала і не сказала
• 01 марта в 10:06
Ответ дляГерцогиня
А чому прям стаціонар кажете?😱
Я ще раз переглянула зак. Там де частина про паличкоядерні і сегментоядерні нейтрофіли. Перевірила ці поняття в гуглі. Сегментояд. - захищають від інфекцій. А паличкові вилазять коли не вистачило сигментних тих. Вони-то і вилізли, але не високо. Ну і антибіотик ж приймає уже, тобто на сили одного лише імунітету це не кидає все.
Чи я невірно міркую? Доза там наче не мала. Двічі на день, і антибіотиками він сто років не балувався
Забрала і не сказала
• 01 марта в 10:09
Ответ дляГерцогиня
А от ДЕ запалення, якщо чесно, я так і не зрозуміла. Були кашель і задишка (протягом ночі, кількох голин. Ну десь з 3:30 до 5). І все.
На ранок вже воно минуло. Поїхав на ренген тут же. Там «чисто», описані легееі і серце. Гарний ренген. І після - здав оцю кров що в скріні. Коротше якби загальний стан - непоганий, і без гарячки.
Скажу вам більше про безтолклвість лікарів. Вона йому , увага!, призначила шо Ви думаєте? ОЗЕЛЬТАМІВІР! І поставила діагноз грип!
Вот так!
Забрала і не сказала
• 01 марта в 10:13
Ответ дляГерцогиня
Тому , мені тут писали , що я квочка, що я із ним хожу до лікарів. Але що робити - він сам не тямить різницю між грипом і бактеріальним запаленням; не тямить різницю між лікуванням вірусу і бактерій. А лікарі тупорилі нам попадаються. І тому що мені лишається робити!( хожу, перевіряю, перепитую. І от аж третій терапевт призначив от цей Сорцеф, і я вже це одобрила.
А після консультаціі де «грип і противірусне», звісно довелося ще шукати терапевта