Сумчатая кошка• 28 февраля в 19:39

Що робити якщо чоловік виріс (фінансово, фізично, морально) а я залишилась

На тому ж рівні що 15 років тому
Він молодець
Від мене требують красу, але я вже не та шо в 23 роки
Бо він прям живе тим шо треба правильно харчуватись, займатись собою. Здає аналізи.. короче не чоловік а мрія
Мені вже скоро 40.. і я така тьотка стала..та ще й + 6 кг
І я відчуваю що не дотягую… мені вже 4 роки не роблять компліменти(((
Мавка• 28 февраля в 20:38
Ответ дляМУСЯкомарова
Вон на днях тут постили Балана после Оземпика и Деми мур. У мур еще хоть куда ни шло, а Дан совсем стал стариком.
Джоли после оземпика стала старухой.
Я стоматолог , есть время рассмотреть чудесные преображения, летом еще и старческие ручки добавляются
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:38
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну, він і нарцис у Вас! Показуйте зуби йому, бо пізно буде! Няню беріть обов´язково., щоб відпочити, коли є така змога.
А лучше горячего усатого няня 😏
Крайня невістка• 28 февраля в 20:39
Ответ дляСумчатая кошка
Так( треба похудати
Він просто бачить які жінки в його друзів
Всі підтягнуті, займаються тенісом, тренажери… короче активні худі дівчата
И у них тоже по 3 детей?
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:39
Ответ дляОдинРазНадетое
Либо расти финансово либо он в ближайшее время поменяет на вас молодую. Чудес не бывает
смешно, карьеристкам изменяют еще больше.
Амелі на мілені• 28 февраля в 20:40
Ответ дляМУСЯкомарова
Джоли после оземпика стала старухой.
Балан все таки на Оземпіку? Я думала, наркота. Реально страшний став. Нафіг йому було худнути незрозуміло
Мавка• 28 февраля в 20:40
Ответ дляАмелі на мілені
І багато ви таких зустрічали, особливо через десятки років спільного життя?
У мня такой, но я никогда не забивала на себя и не отказывалась от своего дела.
Да это было 10 пациентов в неделю, но не мамская рутина
Поддакиваю иногДА• 28 февраля в 20:40
Ответ дляАмелі на мілені
На своєму віку бачила кілька пар, але правда, кілька
Амелі на мілені• 28 февраля в 20:42
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ось і я про те. Я теж знаю одну таку пару серед десятків пар
Поддакиваю иногДА• 28 февраля в 20:41
Ответ дляМавка
Це Ви про які ручки? Від цього препарата?
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:42
Ответ дляАмелі на мілені
Оземпик точно, читала на молдавско румынском ресурсе. А про наркотики все может быть, это шоу биз, но у него отец суровый, дипломат, мне кажется он бы не допустил наркомании у сына, это же позор для их известной семьи.
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:42
Ответ дляАмелі на мілені
У него новая девушка, наша украинка, намного моложе, наверное хотел примолодиться.
Поддакиваю иногДА• 28 февраля в 20:42
Ответ дляМУСЯкомарова
А лучше горячего усатого няня 😏
Нянів зараз важко знайти... з огляду на ситуацію з мобілізацією...
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:43
Ответ дляАмелі на мілені
Ему 46 вроде, а девушке с Харькова 20 или около того.
Амелі на мілені• 28 февраля в 20:43
Ответ дляМУСЯкомарова
От дурко. Ну що тут скажеш. Він такий сексі був, а зараз на бабку став схожий
автор Сумчатая кошка • 28 февраля в 20:43
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Почну жити по іншому
Це єдине шо врятує мене від дурдома
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:44
Ответ дляПоддакиваю иногДА
руки как у Балана и у Джоли сейчас.
автор Сумчатая кошка • 28 февраля в 20:45
Ответ дляМУСЯкомарова
руки как у Балана и у Джоли сейчас.
Я балана не взнала
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:45
Ответ дляАмелі на мілені
У мужчин немало комплексов с возрастом, потенция уходит, бывает лысеть седеть начинают. Но они хотят нравиться женщинам, особенно юным.
Поддакиваю иногДА• 28 февраля в 20:46
Ответ дляСумчатая кошка
Почну жити по іншому
Це єдине шо врятує мене від дурдома
Оце так. Будьте егоїстичніша до всіх сімейних : від чоловіка до найменшого члена сім´ї.
Поддакиваю иногДА• 28 февраля в 20:46
Ответ дляМУСЯкомарова
руки как у Балана и у Джоли сейчас.
А, зрозуміла
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:46
Ответ дляАмелі на мілені
Згодна. Молодим він мені теж подобався.
Але гадаю це незворотній процес, щось цей препарат порушує в організмі. Може якийсь ліпідний обмін чи білковий абощо.
АнтиТанкист• 28 февраля в 20:47
Автор, беріть приклад зі свого чоловіка: теж ходіть з ним здавайте аналізи, піклуйтеся про своє здоров´я. Запишіться у спортзал. Якщо потрібно для розвитку - на курси англійської і т.п.
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:47
Ответ дляАмелі на мілені
Він ще на Голосі з Тіною був гарний, а зійшовся з малявкою і через півроку уже вся зовнішність ..
автор Сумчатая кошка • 28 февраля в 20:47
Ответ дляАнтиТанкист
Так, вдячна вам
Це мій шлях
Треба просто менше сидіти в хаті
Менше мити цю хату
Годинку вдень маю приділяти собі
Амелі на мілені• 28 февраля в 20:48
Ответ дляМУСЯкомарова
Це так. Он новина була, міліардер вирішив собі член збільшити в 65 років і помер🥹 хуй@вий кінець
АнтиТанкист• 28 февраля в 20:49
Ответ дляСумчатая кошка
Так, вдячна вам
Це мій шлях
Треба просто менше сидіти в хаті
Менше мити цю хату
Годинку вдень маю приділяти собі
Ви молодець!
Якщо є фінансова можливість, використовуйте її. Маленькими кроками до змін.
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:48
Ответ дляСумчатая кошка
Я балана не взнала
И я. Такой красивый был, шо бабы с людями делают?
АнтиТанкист• 28 февраля в 20:49
Ответ дляМУСЯкомарова
При чем здесь бабы?
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:49
Ответ дляАмелі на мілені
Копець. Ну 100% теж набагато молодшу хотів вразити.
МУСЯкомарова• 28 февраля в 20:50
Ответ дляАнтиТанкист
При чем здесь бабы?
Ну сам сглупил, но наверное хотел оставаться молодым ради молодой бабы.