КаРаКаТиЦа• 28 февраля в 20:14
Кому 45 +
Чем вы занимаетесь?
Мамина квіточка• 28 февраля в 20:41
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А что тут стыдного?
Нічого. Жаліють поза очі мене одиночку. Кучу знайомих побачила. Та з мужчиною, сусідка. Друга з сестрою.
Natalia505• 28 февраля в 20:42
Ответ дляparele
Чем и положено пенсионерам - с рассадой ковыряюсь 😂
Не зарано? Я в минулому році у лютому посадила, вона росла як скажена. В нас в травні ще морози були.Чи у вас теплиці?
Natalia505• 28 февраля в 20:45
Ответ дляparele
Так, це для теплиці. Ми в минулому році встановили, взагалі від городу відмовилися майже.
Я до теплиць ще не доросла. Але з такими перепадами температур, скоро на городі взагалі буде проблема щось виростити.
Штора с кисточкой• 28 февраля в 20:52
Через 3 дні 45, рощу дітей, займаюсь улюбленою справою, веду дім
Ответ дляNatalia505
Ну ось тому і встановили, що все раніше пропадало. Задовбалися. Тепер краса, стільки всього виростили, все літо-осінь з овочами, навіть вспомнила, як консервувати)
Усміхайлик• 28 февраля в 21:07
валяюсь, в Украине уже 9 вечера, какие телодвижения? муж новости смотрит, я краем уха слушаю. уже напылесосилась, ужин съеден, прогулка выполнена....
про изучение АИ - еще кто кого изучает))
мне не хватает доступа джемини к моим гугл-документам, чтобы он открыл мне экселевскую табличку и под диктовку заполнил бы мне колонки)
но пока что он вообще крайне хреново слышит мою надиктовку при речевом общении и задавании уточняющих вопросов, ’недочувае’, не слышит окончаний, и соотвественно плохо производит поиск по недослышанной фразе... я не знаю как ’слышит’ голосовуху сири или москалькая алиса, но джемини пока отстойно
Фантазую на тему, як би ми відпочили та естетично насолодились пейзажами озер, на які сьогодні збирались…
Паніка, на дорогах трафік сумачечій, їхати в одну сторону 120 км, а тут війна очєрєдная з безпілотниками та влучаннями, то вирішили сидіти вдома.
Син ниє, через тиждень треба приїхати додому, щоб віза залишилась активною, а польоти закрили і він в паніці.
Невчасно ця війна, ой як не вчасно (сарказм звісно ж)…
Борисфенка• 28 февраля в 21:10
Зварила сину картоплю пюре і беф-строганов, випила чаю, лежу з телефоном.
Наступного тижня у сина день народження, треба робити генеральне прибирання, прикрашати квартиру, купувати продукти, готувати сто страв, буде купа гостей. Але все з понеділка.
Виправлялочка• 28 февраля в 21:14
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вообще
Пришла с работы пару часов назад. Субботы у меня всегда рабочие. Сегодня такое удовольствие было работать, свет не выключали ни разу. Обычно от 4 до 6, а то и все 8 часов работаем без света. Тогда документацию надо брать домой и ловить свет, чтоб все внести в Эксель, плюс доки различные в Ворде сделать и прочее. Да и людей обслуживать без света тяжело, к вечеру глаза вываливаются, у меня и так зрение не очень. А сегодня просто праздник, целый день со светом. Завтра выходной. Красота.
Мне правда не 45+, а почти на 10 лет больше.
Джем Шакіри• 2 часа назад
Покрасила сегодня стены в детской
Лежу, еле шевелюсь , рука отваливается
Штора с кисточкой• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
А ми їдемо в міні-подорож на наступному тижні, щоб без готовок, прибирань, завжди так робимо, в нас три дні народження на наступному тижні )))
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Правильне рішення. Ми в кінці місяця кудись поїдемо, канікули в школі будуть, дитя хоче Леголенд, але там дуже недешево.
Кицюююня• 2 часа назад
Ответ дляЖінка з перцем
Майже 43, робимо уроки, 6-й клас, для мене нове все і правопис 19 року, і англійську не викладали нормально, і німецької мови не було
О, сестра. 6 клас то ще норм. З 7 класу почалась фізика, хімія, алгебрі і геометрія і у мене просто вибух мозку, бо син інколи просить допомогти, а я вже не памʼятаю, беру книжку, згадую, і йому пояснюю. Складно
Штора с кисточкой• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Теж планую якось малих туди повезти
Астоновитесь!• 2 часа назад
Зараз лежу гортаю стрічку. Думаю, чи не подивитись ще одну серію серільчику
Астоновитесь!• 2 часа назад
Ответ дляЗапароленое одеяло
В 45+ нужно не лежать а двигаться, движение это жизнь)
О 9 вечора рухатись? Я за день нарухалась по повній
Астоновитесь!• 2 часа назад
Ответ дляЖінка з перцем
Ви не мати, а мачуха! Я о 9 вечора в суботу можна сидіти за уроками?
Леся Українка• 2 часа назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Куди? Якщо не секрет
Штора с кисточкой• 43 минуты назад
Ответ дляЛеся Українка
Куди? Якщо не секрет
Будапешт більш всього, може щось змінимо, ми можемо по дорозі змінити маршрут.