Куратор дебошей• 28 февраля в 23:02

Даёте при предменопаузе

Назначали ещё дополнительные препараты для разжижения крови?
Слава Українi• 28 февраля в 23:04
Дополнительные? То есть какие то вы уже пили?
ТаЕщеОптимистка• 28 февраля в 23:05
Даёте что и кому?
автор Куратор дебошей • 28 февраля в 23:06
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Даёте что и кому?
Бля, надо же))
Жанин
Как это Т9 находит синонимы))
Братья Капли• 28 февраля в 23:09
Ответ дляКуратор дебошей
Бля, надо же))
Жанин
Как это Т9 находит синонимы))
Клайра. Нічого додатково не призначають. Це маячня призначати антикоагулянти при прийомі КОК, тому що ці взаємовиключні препарати і стани
Железобетон• 28 февраля в 23:37
В моїй аптечці лише активоване вугілля і нурофен. Неприємні симптоми бували в період предменопаузи, але мені лікар нічого не призначала. Я взагалі ненавиджу пити всякі ліки, то не уявляю що там може лікувати менопаузу. Це ж природній процес. Тут скоріше треба хронічні хвороби вчасно лікувати, щоб вони в цей період не загострилися.
Я не в теме• вчера в 00:39
Блин, я поняла что в заголовке спрашиваете типа как отношения с мужчиной в этой период, есть секс или нет).
Хотела уже писать, чего там бояться, давать, конечно, но от контрацепции пока не отказываться
А тут такой облом
Триндю-бриндю• вчера в 07:51
Ответ дляЖелезобетон
ну да, подумаєш така фігня: кидає в піт, підскакує пульс до 160, починається задишка. всього-навського.
і ні, це не хроніка. на серце не скажилась ніколи.
збори на роботу, приготування супу чи котлет стає випробуванням. і це не хроніка, а саме стан початку менопаузи.
тож ви дуже сильно помиляєтесь щодо предменопаузи. якщо у вас пройшло легко, то не у всіх так. і такі випадки не поодинокі. це як з місячними: у когось легко і майже не відчувається. а у когось повністю вибиває із життя.