Женщинас• сегодня в 00:05
Уматуй звідси- це тільки мені здається неприємно почути від чоловіка?
Чи я просто сильно прискіплива
Вам таке може сказати чоловік?
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 00:09
Так, тільки вам здається. Всі інші в цьому впевнені. Мені не може. Ніякий
120-120-120 (не худею)• сегодня в 00:10
А контекст какой собственно говоря? Кого-то и вовсе шлют в места не столь отдалённые
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 00:12
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це ви вірно підмітили, про контекст. Через тридцять повідомлень спливе, що автор п´яна з сокирою прийшла вночі до сім´ї першого кохання)))
Уравнобешенная• сегодня в 00:12
Ну некоторые так ‘шутят’ ОБОЮДНО, тогда это для них ок. А так, в принципе, ну такое, и это если в шутку. А если нет, то не до)(уя ли этот членоносец на себя взял?
Женщинас
• сегодня в 00:13
Ответ для120-120-120 (не худею)
Типу він зібрався спати в сусідній кімнаті
Бо діти заважають йому вчасно заснути.. вони довго скачуть по ліжкам
А йому треба заснути в 22:00 як сказав дієтолог для схуднення
І сказав шоб я уматувала.. але мол «ти можеш пізніше зайти якщо хочеш я буду радий»
Женщинас
• сегодня в 00:17
Ответ дляPrervana
А откуда и куда уматывать? А то я если в покрасочную камеру к мужу зайду в процессе, когда он машину красит - то ’уматывай отсюда’ будет самым добродушным возгласом)
Женщинас
• сегодня в 00:17
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
ніколи такого не було• сегодня в 00:23
Да, только вам неприятно, остальные слушают и не выпендриваются
постою_послушаю• сегодня в 00:24
Ответ дляКрайня невістка
Мій таке не скаже. Це ненормально для чоловіка.
Мой может, если я, например, беру в руки молоток или пытаюсь какую-то мужскую работу сделать. Скажет ’уматывай, сам всё сделаю’
От контекста зависит, автор
Ответ дляЖенщинас
Ну такое, если реально надо режим соблюдать, то можно и так вас выпроводить)
Светка-пипетка• сегодня в 00:30
Автор, а скільки чоловіку років? Мені було б образливо. Та, на жаль, далеко не всі чоловіки уважні до жінки, до слів, толерантні. У жінок часто вибору нема, знаю, на цьому сайті таких жінок осуджують… але це факт, часто в жінки вибору нема, нема або свого житла, або високої зп, або і того й іншого, щоб забезпечити діток, чоловік нахабніє, бо знає, що жінка нікуди не дінеться. Шкода, що так. Але на цьому сайті підтримка навряд буде. Особисто я взагалі не люблю, коли близькі люди якось грубо жартують, спілкуються грубими словами, і це не лише про чоловіка та жінку. Про всіх близьких людей.
Женщинас
• сегодня в 00:32
Ответ дляСветка-пипетка
Так і є
36 йому
Вся в кредитах• сегодня в 00:32
Ответ дляЖенщинас
А он не хочет детей уложить?
Охереть,разожрался,как свинья ещё и пана не трогать вечером.
Кастрюлька• сегодня в 00:32
Ми живемо в моїй квартирі, тому ризиковано таке казати навіть жартома.
Светка-пипетка• сегодня в 00:34
Ответ дляЖенщинас
Так і є
36 йому
Тримайтеся, автор. Заради дітей будьте сильною. Ну якщо він ще і худне - ті, хто на дієтах, часто злі. Багато зайвої ваги в нього? Мабуть, і поїсти любить?
Вся в кредитах• сегодня в 00:34
Ответ дляСветка-пипетка
Так вы другие истории почитайте: мужа не люблю,живу с ним ради денег. В любой теме: а он богатый ,а он щедрый,что подарил итд?
Сейчас у женщин есть возможность работать дистанционно,это не как раньше: на завод всем на 8:00 утра и рукам стирать пелёнки,сейчас умнее женщины,не все терпилы
Женщинас
• сегодня в 00:38
Ответ дляСветка-пипетка
Як почав худнути то агресивний((( краще б він був як раніше
Женщинас
• сегодня в 00:38
Ответ дляВся в кредитах
А он не хочет детей уложить?
Нє
Це мій головняк діти
Светка-пипетка• сегодня в 00:38
Ответ дляЖенщинас
Багато зайвої ваги?
Женщинас
• сегодня в 00:40
Ответ дляСветка-пипетка
Багато зайвої ваги?
15 кг
Скинув поки 4
Светка-пипетка• сегодня в 00:41
Ответ дляЖенщинас
15 кг
Скинув поки 4
Тому він і злий. А раніше такий був, що злився на вас?
Женщинас
• сегодня в 00:42
Ответ дляСветка-пипетка
Нє
Як у лікаря побував і почав займатися здоровхм
То змінив до мене відношення
Светка-пипетка• сегодня в 00:44
Ответ дляЖенщинас
Нє
То змінив до мене відношення
А чому до лікаря пішов? Щось турбувало? То він мабуть і злий, що не їсть те, що хоче, або не пʼє те, що хоче.