Опля Картопля• 01 марта в 12:32
Порадьте дитячого логопеда, якщо дитина соромиться і не йде на контакт
Київ, дитині 4 роки
КараПузовна• 01 марта в 12:46
Ответ дляПосле шести ни-ни
Психолог сначала, потом логопед
Логопед обов´язково має освіту дефектолога, це в рази крутіше за психолога.
КараПузовна• 01 марта в 12:49
Автор, ви перевірили освіту і кваліфікацію логопеда? Він має володіти методиками налагодження контакту з дітьми різного віку, мені дивно, що дитина соромиться. Тим більше 4 роки, у дитини ще нема зафіксованих комплексів. Подолати бар´єр це частина роботи.