Тракторні війська• вчера в 16:06
Відміна оплаченого бронювання на booking
В додатку пише що сьогодні ще можна безкоштовно відмінити бронювання. Проблема в тому що воно вже оплачене. Хто відміняв, як швидко повертаються гроші?
Вумна вутка• вчера в 16:10
Не пам´ятаю по годинах,але протягом доби точно.
В Лондоні було бронювання і в Марокко.Готелі.
СирОжино пирОжино• вчера в 16:15
Если вы бронировали за самую низкую цену, и там было указано , что стоимость не возвращается, то вам ничего не вернут к сожалению. Это как самый дешевый билет на самолет, стоимость не возвращается и обменять вы его не можете. Узнайте у букинга.
Соображалочка• вчера в 16:23
Ответ дляСирОжино пирОжино
в теме же написано что бесплатная отмена есть
Сладкий лимончик• вчера в 16:26
Ответ дляСирОжино пирОжино
Оденьте очки
Тракторні війська
• вчера в 16:29
Ответ дляВумна вутка
Тобто я протягом доби отримаю свої кошти?
Вумна вутка• вчера в 16:49
Ответ дляТракторні війська
В мене було саме так.