Лукава Кішка• вчера в 22:42
Повернення коштів від Приват банку, банк повертав всю суму?
Поповняла карту, і вимкнули світло
Гроші і повернули не всі
У вас було таке?
Гроші і повернули не всі
У вас було таке?
Лукава Кішка
• вчера в 22:46
Ответ дляПишу з калідору
То вони мали пояснити вам чому.Що сказали?
Нічого, такі результати інкасації
Сказали, заявку подали будуть переглядати
Мальчун-задирун• вчера в 22:49
Всю суму зарахували. Я навіть не була впевнена в точній сумі, але вернули максимальну)
Пишу з калідору• вчера в 22:50
Ответ дляЛукава Кішка
Нічого, такі результати інкасації
Ну побачите, що скажуть.Я бачила,як після увімкнення світла,з термінала стирчали гроші. Молодий чоловік просто підійшов і витягнув їх. Чи це його були, чи ні, я не знаю. Ми майже одночасно підійшли, як увімкнули світло З тих пір, я завжди поповнюю/знімаю лише в метро. Там таких приколів не буває. Світло є завжди.