Уходя дверю не хлопать• 02 марта в 21:49
Зростання лібідо після спорту
Читала колись в тредс, що коли активно займаєшся спортом, то хочеться сексу сильніше. Відновила тренування в залі і помітила таке і у себе. Це у всіх так?
Фрикаделька• 02 марта в 21:51
Может у вас избыток тестостерона, мне после тренировки хочется тупо сдохнуть.
Уходя дверю не хлопать
• 02 марта в 21:52
Ответ дляФрикаделька
Та наче ні, та і я не мала на увазі одразу після тренування, а в загальному
Перемелица• 02 марта в 21:54
Не знаю. Но чувствую себя лучше после. Вот сейчас позанималась 45 мин чувствую себя человеком