Та прям багіня• Изменено 03 марта в 13:03

Здається ця війна в Ірані по домовленностям

Мені чогось так інтуіція підказує. Для раші ця війна доволі вигідна
Спочатку домовились за Венесуэлу, для довгострокового здобутку нафти, потім спланували операцію в Ірані, щоб ослабити европу і зробити світову кризу, раша у вийграші в будь якому випадку і робить тільки вигляд, що співчуває
за що вони ще домовились наперед, от тут цікаво...Це чисто теорії порозмовляти
автор Та прям багіня • 03 марта в 13:21
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...
Кидстаффовка• 03 марта в 13:22
Ответ дляТа прям багіня
Удалено администрацией...
Фізик-ядерщик заочно• 03 марта в 13:23
Ответ длябулоТАЙминуло
Санкції.
Китаю на это плевать.
автор Та прям багіня • 03 марта в 13:24
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...
Фізик-ядерщик заочно• 03 марта в 13:24
Ответ дляВсе буде Україна
Автор а как в вашу схему пристроить наследного принца СА, который очень просил Трампа начать операцию в Иране?
Его вместе с Тихановской поселят на острове Эйпштейна.
Все буде Україна• 03 марта в 13:24
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Кого его?
Фізик-ядерщик заочно• 03 марта в 13:24
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Международные контракты на нефть/газ/топливо не заключаются на 2-3 недели. Это вам не яйца на базаре купить.
Там фиксируется цена поставок и миллион нюансов, нарушение которых влечет штрафы и неустойки.
Поэтому не будет у раши выгоды в моменте. Разве что веер контрактов истекает именно под эту войну
Уже апрельские и майские фьючерсы взлетели.
Кидстаффовка• 03 марта в 13:25
Ответ дляТа прям багіня
Удалено администрацией...
Я ж говорю, повторять только зациклены.. больше аналитики нема??
Фізик-ядерщик заочно• 03 марта в 13:25
Ответ дляВсе буде Україна
Кого его?
Наследника, желающего власти и готового предать родину.
Кидстаффовка• 03 марта в 13:25
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А зельку возьмут третьим?
Все буде Україна• 03 марта в 13:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А чего родину предать? Вы о чем? Какой власти? Она и так у него
Фізик-ядерщик заочно• 03 марта в 13:28
Ответ дляКидстаффовка
А зельку возьмут третьим?
Я узнаю. Там Клинтончик еще мечтает.
еліт• 03 марта в 13:30
Ответ дляКидстаффовка
Вы не различаете вынужденную хитрость и стратегию ( как с Ираном) и договоренности с сильным( да, как бы вам не было тошно, но Путин для Трампа и для всего мира силён)
силен да пока с ним Китай
Kidstaff Bot• 03 марта в 13:31
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Wendy Rhoades• 03 марта в 13:44
а причому тут путін? він вже давно не гравець на міжнародному фронті, його згода чи незгода нікого не хвилює. Про що з ним можна домовлятись щодо Ірану?
juliankoste• 03 марта в 13:44
Конечно, рынок задампили, рынок запампили, и так по кругу.
ТА7НЯ7• 03 марта в 13:47
Ответ дляКоржик
- Друже Донні, рятуй, бо гаплик мені, так би мовити, колапс в мене на повну, грошей немає у, мать його, бюджеті, немає чим дурників на війну заманювати.
- Май диа френд Вова, я не можу тобі грошенят підкинути, навкруги мене не тільки собацюри- демократи, а й мої однодумці галас підійняли.
- Та не треба грошенят- ти по Ірану лупани ракетами, вони протоку перекриють, нафта на другий день 80 стане, а потім 100, а потім…
- Нормально Вова, ти свою нафту, а я з Венесуели, ти з війною впораєшся, а я потім мир встановлю, та Нобеля отримаю, ну а грошенята- то для сім’ї…
... так вони й жили...
где-то так