Лукава_Кiшка• вчера в 17:15
Вже пообідали?
В мене чоловік лише тепер доварив гороховий суп на копчених реберцях і гріночки з часничком
КликОЛЬКА• вчера в 17:19
Обед был в 13.00, борщ красный с мясом и фасолью , бутерброд с салом свежим
Наездница• вчера в 17:21
Приготувала плов дітям, собі суші замовила, пізніше піцу візьму, вчора торт спекла. Кожному буде щось перекусити.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 17:24
Смачно у Вас, я ще не їла сьогодні, ніколи було, зараз запхаю крильця з картоплею в рукав і запечу.
Слава Українi• вчера в 17:26
Еду голодная домой с работы. И тут это фото. У меня аж в животе заурчало. Хочу супчик гороховый теперь.
Трусиковед• вчера в 17:38
Ответ дляМушля з Криму
Олів´є з вареною свининою і кукурудзою.
Ого, 1 раз виду оливье с свининою и кукурузой
Мушля з Криму• вчера в 17:40
Ответ дляТрусиковед
Постійно експериментую.
Наездница• вчера в 17:40
Ответ дляТрусиковед
Постійно зі свининою роблю, але з горошком
Я на хвилинку• вчера в 17:50
Ответ дляТрусиковед
І йогуртом
Форточка• вчера в 18:08
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А це Ваші руки? Ви олігарх?
Мои. Нет, не олигарх