Мяо мой мяо• вчера в 10:09
Чи підвищиться пенсія військовому з березня? Хто знає точно
Питання власне у заголовку.
Пенсіонер військовий, 75 років.
Було підвищення в січні. Стало 25950. Пишуть, начебто це найвища пенсія зараз, але як так може бути, якщо є і по 30, 40 тис пенсії, і вище, у суддів та інших держ. службовців? 🤔
І от питання таке. Чи будуть індексації таких військових пенсій у березні?
Хто вже отримав, можливо. Підкажіть.
Пенсіонер військовий, 75 років.
Хто вже отримав, можливо. Підкажіть.
Идууу--уууу блин• вчера в 11:38
Нет а законе ж написано что у вас Макс и такие пенсии не индексируют
Вумна вутка• вчера в 11:38
Бо у суддів це не пенсія, у них це називається пожиттєве утримання. У хлопців які зараз звільнені по інвалідності і вони приймали участь в відсічі агресії, у них обмеження немає. У мене чоловік звільнений після поранення, пенсія без обмеження
Вумна вутка• вчера в 11:40
Ответ дляИдууу--уууу блин
якщо зайти в ПФ, то в протоколі вони покажуть суму індексації, але в самій ніжній строчці буде стояти обмеження до максимального розміру (
Идууу--уууу блин• вчера в 11:41
Ответ дляВумна вутка
И какая ?
Вумна вутка• вчера в 11:43
Ответ дляИдууу--уууу блин
И какая ?
Ця інформація вам навіщо? Спочатку як воюють, то типу бойові багато отримують, потім «а чого винагороду платять, якщо він в шпиталі лежить», зараз напишу пенсію, почнуть писати з якого така пенсія велика інваліду. Вибачайте не напишу. Така, на яку він має право, але більша за максимальну
Борода• вчера в 14:07
Ответ дляКнягиня пітьми
а можете сказать,на основі чого підвищили до полковника? десь про це написано?
У 90-х афганцям давали звання на ранг вище, в т.ч. в запасі.