Мяо мой мяо• вчера в 10:09

Чи підвищиться пенсія військовому з березня? Хто знає точно

Питання власне у заголовку.
Пенсіонер військовий, 75 років.
Було підвищення в січні. Стало 25950. Пишуть, начебто це найвища пенсія зараз, але як так може бути, якщо є і по 30, 40 тис пенсії, і вище, у суддів та інших держ. службовців? 🤔
І от питання таке. Чи будуть індексації таких військових пенсій у березні?
Хто вже отримав, можливо. Підкажіть.
Варена цибуля• вчера в 10:12
це він в якому званні на пенсію пішов? шо така велика пенсія
ЯкаКраля• вчера в 10:13
Питайте десь на офіційних сайтах
Княгиня пітьми• вчера в 10:15
не підвищать.
автор Мяо мой мяо • вчера в 10:16
Ответ дляВарена цибуля
А це дуже велика, дійсно?
Афган 4 роки у літаку, совецька влада, отримав ушкодження, але потім ще працював до 65 років на різних роботах
Невже це реально так багато.
Звання виходу підполковник, але потім підвищили до полковника.
Варена цибуля• вчера в 10:16
Ответ дляМяо мой мяо
А це дуже велика, дійсно?
Невже це реально так багато.
так непогана пенсія
Княгиня пітьми• вчера в 10:16
Ответ дляВарена цибуля
це він разів двічі судився за цю пенсію,думаю(.
автор Мяо мой мяо • вчера в 10:17
Ответ дляКнягиня пітьми
не підвищать.
Але ж індексація для всіх, яе написано на сайтах?
Або для всіх, та не для всіх все ж
автор Мяо мой мяо • вчера в 10:18
Перерахунок відбудеться автоматично та охопить майже всі основні види пенсій:

за віком

військові

за інвалідністю

через втрату годувальника

інші спеціальні пенсії для колишніх працівників органів місцевого самоврядування, держслужбовців і науковців.
Ось що пишуть.
Княгиня пітьми• вчера в 10:19
Ответ дляМяо мой мяо
Або для всіх, та не для всіх все ж
пенсії суддів- то інше.у вашого полковника- найвища межа.нащо йому більше?!))))
Варена цибуля• вчера в 10:19
у суддів по 100 тищ пенсія і все життя в теплі в добрі.
автор Мяо мой мяо • вчера в 10:19
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, були суди, 5 разів щось там подавали, адвокат і всі оці мороки.
автор Мяо мой мяо • вчера в 10:20
Ответ дляВарена цибуля
Так отож.
Не роблять корисного абсолютно нічого
А отакі цифри
автор Мяо мой мяо • вчера в 10:20
Ответ дляКнягиня пітьми
А суддям і іншому зброду навіщо?...
Риторичне питання, самі ж розумієте
Байрактарна• вчера в 10:22
Зайдіть в особистий кабінет ПФ, там з 1 березня вже є перерахунок.
Княгиня пітьми• вчера в 10:22
Вам залишилось почекати пару днів і взнаєте.
Княгиня пітьми• вчера в 10:23
Ответ дляМяо мой мяо
от,тим,хто не судився,піднімуть,бо в них не така висока пенсія.
Вишня на торті• вчера в 10:26
Обратитесь к адвокатам. Какая должна быть пенсия реальная. Судитесь за повышение пенсии, если ему полагается, за отмену понижающих коэффициентов.
Крихітка на всі• вчера в 10:24
Ответ дляВарена цибуля
У них еще и выплаты по инвалидности есть ) Какие-то бешеные суммы, а не 2000 )
автор Мяо мой мяо • вчера в 10:25
Ответ дляБайрактарна
Заходила, там пише - немає даних взагалі
Саме по пенсії
Хоча сам уабінет функціональний
І завжди відображалось
Глюк як завжди, мабуть
Добро с Кулаками• вчера в 10:25
Ответ дляМяо мой мяо
А це дуже велика, дійсно?
Невже це реально так багато.
Якщо зарплата військового під час війни - 30, то пенсія 35 - так велика.
Байрактарна• вчера в 10:27
Ответ дляМяо мой мяо
Саме по пенсії
Хоча сам уабінет функціональний
І завжди відображалось
Глюк як завжди, мабуть
На гарячий лінії ПФ можуть сказати, але потрібно аби він сам розмовляв та назвав номер пенсійного посвідчення.
Добро с Кулаками• вчера в 10:27
Ответ дляМяо мой мяо
Так отож.
Не роблять корисного абсолютно нічого
А отакі цифри
Як це нічого не роблять? Так ви ж за пенсію до нах аж 5 разів звертались.
Вишня на торті• вчера в 10:29
Ответ дляМяо мой мяо
Какие решения судов?
Млинці зі смайликом• вчера в 10:33
Ответ дляВарена цибуля
Еще и за время работы наворуют так, что внукам хватит. Знаю, о чем говорю ))
А вот недавно• вчера в 10:36
Зайдіть в особистий кабінет на порталі ПФУ, там вже є вся інформація
Точу ляси• вчера в 10:42
Ви ж самі собі відповіли. У вас максимальна пенсія.
Бяки-козяки• вчера в 10:45
Нормальная пенсия. Если положено то будет индексация без вашего участия.
Княгиня пітьми• вчера в 11:18
Ответ дляМяо мой мяо
А це дуже велика, дійсно?
Невже це реально так багато.
а можете сказать,на основі чого підвищили до полковника? десь про це написано?
Борода• вчера в 11:29
Ответ дляВишня на торті
Нічого не вийде.
Пенсію він відсудив підвищену. Це тоді можна було судитись за відміну ’стелі’ в нарахуванні, але зараз вона точно нижче максимальної.
Судячи, що пенс отримав підвищення у січні, то у нього стеля вище, ніж була максимальна

Зараз усі індексації передбачають ’не вище максимальної’. Це не пенсія, в індексація. І це пряма норма закону, в значить підстави для розгляду судом немає.

Пенсіонеру, за якого пише автор, вже ніколи не переплигнути макс.пенсію.
Борода• вчера в 11:28
Ответ дляМяо мой мяо
А це дуже велика, дійсно?
Невже це реально так багато.
Відповідь на головне питання - однозначно не підвищать.
До наступного підвищення максимальної пенсії. У кращому випадку за 2 роки.