Ростки жимолости• 04 марта в 14:26

Ті хто сам робить ремонт, як ви підбирали кольори і тп

Мені не подобається як зараз в усінвсе біле сіре беж. Я люблю яскраві кольори, акценти. Але цього не достатньо. Я не бачу в принципі як воно буде в кінці. Бо немає оцього відчуття стилю і поєднання. Теплі і холодні кольори. Який краще відтінок брати щоб було світліше, менше видно пилу тощо. Що не вийшло що колір підлоги і стін не грають між собою. Байдуже яке приміщення обрати.
Цікавий писочок• 04 марта в 15:22
Люди, живите проще. Если так заморачиваться, то конечно нужен дизайнер и неограниченный бюджет.
А когда 5 копеек на ремонт, акция наше все

автор Ростки жимолости • 04 марта в 15:26
Ответ дляЦікавий писочок
Ну якщо вам так простіше то так і робіть. Чи якщо матеріали по акції то по кольору їх підбирати не треба? Хоча дивлячись як роблять ремонти осоьгпід аренду, то там тупо не глядя беруть матеріали тупо акції, і виходить чорті що.
Автопортрет нурофена• 04 марта в 16:04
Ответ дляРостки жимолости
Ух ти а покажіть
Цікавий писочок• 04 марта в 16:32
Ответ дляРостки жимолости
Сама себе решила, что главное пол, двери будут белые. Обои или краску можно играть. У меня лично кухня и шкафы были
Кнопкотиць• 04 марта в 17:09
Ответ дляРостки жимолости
Двічі виправляла він пише зрозуміло і знову видає не так
Ось вікно закрив шафою,в синя стіна коротка...
Зато поєднання кольорів зробив гарне. Берете його дизайн за основу.
Пекельнi Борошна• 04 марта в 17:18
Я з GPT і дизайнером спільно кухню роблю.
Ну це трешатина.
Але базові елементи він мені підібрав.
автор Ростки жимолости • 04 марта в 18:26
Оце краса хоч я і не люблю білий, але тут так прикольно виглядає

Ось
Оце потужно• 06 марта в 09:42
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Сделали так, как нам нравится. У нас в одной комнате насыщенные жёлтые стены и одна стена черная. Потолок - бетон, покрашенный в чёрное, и деревянный подвесной потолок. Это нужно, чтобы спокойно сверлить в потолке где угодно и вешать любые спортивные снаряды для детей. Ремонту два года, не пожалели)
а какая у вас высота потолков? И кто делает деревянные подвесные потолки, устойчивые для подвеса спортивных снарядов? Это нужно столяра искать? Гугл мне выдал реечные потолки, но это же не то...
Автопортрет нурофена• 06 марта в 10:47
Ответ дляОце потужно
Высота 270
Деревянные подвесные не могут быть устойчивые для спортивных снарядов. Снаряды только напрямую крепили анкерами в бетон, между деревянными планками. Дерево чисто декоративно.