Ростки жимолости• вчера в 14:26
Ті хто сам робить ремонт, як ви підбирали кольори і тп
Мені не подобається як зараз в усінвсе біле сіре беж. Я люблю яскраві кольори, акценти. Але цього не достатньо. Я не бачу в принципі як воно буде в кінці. Бо немає оцього відчуття стилю і поєднання. Теплі і холодні кольори. Який краще відтінок брати щоб було світліше, менше видно пилу тощо. Що не вийшло що колір підлоги і стін не грають між собою. Байдуже яке приміщення обрати.
Цікавий писочок• вчера в 15:22
Люди, живите проще. Если так заморачиваться, то конечно нужен дизайнер и неограниченный бюджет.
А когда 5 копеек на ремонт, акция наше все
Ростки жимолости
• вчера в 15:26
Ответ дляЦікавий писочок
Ну якщо вам так простіше то так і робіть. Чи якщо матеріали по акції то по кольору їх підбирати не треба? Хоча дивлячись як роблять ремонти осоьгпід аренду, то там тупо не глядя беруть матеріали тупо акції, і виходить чорті що.
Цікавий писочок• вчера в 16:32
Ответ дляРостки жимолости
Сама себе решила, что главное пол, двери будут белые. Обои или краску можно играть. У меня лично кухня и шкафы были
Кнопкотиць• вчера в 17:09
Ответ дляРостки жимолости
Двічі виправляла
він пише зрозуміло і знову видає не так
Ось вікно закрив шафою,в синя стіна коротка...
він пише зрозуміло і знову видає не так Ось вікно закрив шафою,в синя стіна коротка...
Зато поєднання кольорів зробив гарне. Берете його дизайн за основу.
Пекельнi Борошна• вчера в 17:18
Я з GPT і дизайнером спільно кухню роблю.
Ну це трешатина.
Але базові елементи він мені підібрав.
Ну це трешатина.
Але базові елементи він мені підібрав.
Ростки жимолости
• вчера в 18:26
Оце краса хоч я і не люблю білий, але тут так прикольно виглядає