Чула з Бібліі, що «люди сховаються під землею»;
І що: прийде Звір 666, і він один буде правити всіма народами.
Перше - ясно - про укриття.
А друге - це те, що зараз деякі особи (ну чи держави) хочуть бути такими, в чиїх руках зосереджено все (ну, ресурси. Управління..), тобто правити всім і всіма.
Хто ж із них той Звір-то..
Сподіваюся ці рені не Ваня Богослов писав. В кінці, в Откровенні.
Бо стрьом
Перше - ясно - про укриття.
Хто ж із них той Звір-то..
Бо стрьом
Автор, саме головне це знайти Бога, вірити Йому, жити по заповідями і так як вчив Христос. Такі люди не поклоняться звіру, анихристу і будуть збережені від тих жахів. То буде диявол, написано в Біблії людина гріха, він буде робити чуда 3,5 років щоб люди повірили що він спаситель світу, наведе порядок, скаже що треба цар один щоб був для всього світу, тоді не буде воєн. Зараз таке робиться в світі, підготовка до антихриста, щоб люди були згодні на це бо втомляться всі воєн і безсилля правителів. А ві скаже я все вирішу, і бде тоді печать на лице чи руку, ці люди будуть підконтрольні анихристу, а зараз вже є ті технології що можливо управляти через чіп, і електронні гроші, крипта, все реально. Люди які знають Бога, будуть збережені, кажуть вони будуть в окремому місці, а як то буде ніхто точно не знає.
Ответ дляЕлена2530
Ну то Ви ж доросла людина, Ви ж маєте знати що не буди ніяких «антифізичних див». Ну - не буде там перетворень води в вино ітд. Чи розхода вод червоного моря. Що ж це може бути?
Ну на думку спадає лише антихрист-робот, ШІ. Від нього ще можна чекати чогось «новенького» - ну бо людей ми наче вивчили, люди дива не роблять.
Ответ дляTeonaa
Вам откуда знать, будет или не будет? Ветер подул и море отступило, берег обмелел, вода уходит. Но при чем тут море и ИИ?
Ответ дляVika-N
Не тільки. Взагалі нічого не зможе
*И он сделает то, что всем, малым и великим, богатым и нищим, свободным и рабам, положено будет начертание на правую руку их или на чело их, и что никому нельзя будет ни покупать, ни продавать, кроме того, кто имеет это начертание, или имя зверя, или число имени его.*
К власти пришли уже бесноватые маньяки и жажда полного контроля и подчинения. .
А Бог дал людям свободу выбора, он даже себе не заставляет служить, сам выбирай чьи законы ты будешь исполнять.
Дьявол - это любой захват власти над душой, колдовством, зависимостями, тюрьмами, чем угодно
K.Yurchenko• 06 марта в 16:29
Ответ дляЭ-велин@
Библейские пророчества сбываются, не зависимо от ваших фантазий
Или не сбываются. Независимо от ваших)
K.Yurchenko• 07 марта в 05:07
Ответ дляЭ-велин@
Вам бы так хотелось, но не получится
Ох, ясно все)) Добре.
Ответ дляK.Yurchenko
Ох, ясно все)) Добре.
Да вам с самого начало все было ясно 100%))
Смею предположить, вы произошли от взрыва)) Любая сложнейшая система произошла сама по себе случайно, а всем людям надо просто чаще тонуть, тогда в процессе эволюции через миллион лет у них нарастут наконец то жабры. Добре.