Teonaa• 04 марта в 23:16

Звернімося до Бібліі, ібо настали…які там часи

Чула з Бібліі, що «люди сховаються під землею»;
І що: прийде Звір 666, і він один буде правити всіма народами.

Перше - ясно - про укриття.
А друге - це те, що зараз деякі особи (ну чи держави) хочуть бути такими, в чиїх руках зосереджено все (ну, ресурси. Управління..), тобто правити всім і всіма.
Хто ж із них той Звір-то..

Сподіваюся ці рені не Ваня Богослов писав. В кінці, в Откровенні.
Бо стрьом
Vika-N• 05 марта в 07:30
Ответ дляTeonaa
Ну суть в ще в чому: християнство це туфта повна. Оці всі страждання зітхання, лобизання із ворогами в очікуванні поки бог сам їх знищить а тебе похвалить…ну таке

Але! іван богослов - звідки ми знаємо що він християнин і раб божий. Ми знаємо що він медіум/пророк/голос/приймач радіохвиль. Йому сказали - він написав. За що купив, за те і продав🤷‍♀️ І здається він нічого не казав про обійми із бурятами. Він вже видно писав про такі часи, коли ближніх - як таких - не буде, коли хана всім.
Ну те, що описано в Біблії, як останні часи, теоретично, може і на 100 років розтягнутися, в може і на 5.
Ми не знаємо, який часовий проміжок це займає, в сам Бог знаходиться поза часом
Э-велин@• 05 марта в 07:59
Ответ дляK.Yurchenko
Якби ви жили в 18 сторіччі в Англії під час воєн якобітів чи, приміром, в Штатах під час війни за незалежність, то важка артилерія, яка в той час дуже прогресувала, цілком зійшла б за «металевих ос». Ну, і брат на брата - само собою, туди вписується. Це я вам просто рандомно назвала. Так само, до речі, і перша світова з першим застосуванням отруйного газу та першим використанням літаків у військових цілях. Туди ж можна і революцію, до речі, приплести. У другу світову німці знищували євреїв, які жили з ними в сусідніх будинках - хіба для євреїв це було не брат на брата?
Снаряды - это рой летающий над людьми и жалящий их? Немцы и евреи брат на брата? Понятно все с вами
Э-велин@• 05 марта в 07:59
Ответ дляVika-N
Це правда. Але з сучасною зброєю Апокаліпсис стає реальнішим. Ну і пам´ятаємо про число звіра на чоло або на праву руку. Це схоже на якийсь цифровий контроль. Він зараз теж стає реальнішим
Без числа зверя, нанесенного на руку, никто не сможет ни продавать, ни покупать.
Оленёнок• 05 марта в 08:12
У нас совсем перестали финансировать психиатрические больницы, да?
The best offer• 05 марта в 08:20
А что такое библия? Настольная книга христиан? А что такое христианство? То что насаждали украинцам в Киевской Руси проливая реки крови украинцев, чтоб они его приняли. А это точно о Боге? Вы уверены?
nadia-74• 05 марта в 08:46
Ответ дляHELGA. UA
Пробачати БЛИЖНЬОГО!
Буряти і чукчі мені не близькі!)
Так ,але в багатьох рідні повно в росії заблокованої , ватної .Оце їх пробачати ?
nadia-74• 05 марта в 08:47
Ответ дляTeonaa
Гусь свині - не товариш
Але в одному хліві живуть ))
автор Teonaa • 05 марта в 08:51
Ответ дляОленёнок
Це ви кому
автор Teonaa • 05 марта в 08:55
Ответ дляThe best offer
Ви сама із собою говорите?
Я десь сказала хоча б слово про правильність християнства, бога чи чорта?
Якщо я пишу про цю книгу - причому про окрему іі частину - то звісно ми будемо обговорювати ЦЕ. Тобто і християнство, чому ні🤷‍♀️
Насаджували насильно чи ні - ні на що не впливає. Принаймні у запропонованому контексті. Якщо вона була колись написана, то давно, а не при русі і не з метою «насадження».
Оленёнок• 05 марта в 09:06
Ответ дляTeonaa
Це ви кому
Апостолу Михаилу 😂
Оленёнок• 05 марта в 09:09
Ответ дляThe best offer
А ведь мы так близки были к принятию ислама )) Но князь Владимир предпочел и дальше пить медовуху и есть свинину
автор Teonaa • 05 марта в 09:09
Ответ дляОленёнок
Апостолу Михаилу 😂
То Ви собі питаєте адреси допомоги? Я не орієнтуюся, вибачте !
Оленёнок• 05 марта в 09:10
Ответ дляTeonaa
Да не обращайте на меня внимания. Я в вашу палату случайно заглянула только ради смеха
автор Teonaa • 05 марта в 09:14
Ответ дляОленёнок
Ви якась така цікава. Ви ж скажіть із чим незгодні, чи що вважаєте глюками…
Ми ж не кружок ієгови тут сидимо. Є книга певного змісту, ви ж не будете стверджувати що такої книги не існує? І особисто я в темі шибко віруючих - не бачу. Просто - гіпотетичне обговорення.
Оленёнок• 05 марта в 09:17
Ответ дляTeonaa
Вы реально думаете я буду комментировать какой-то бред сумасшедшего? Гипотетическое обсуждение книги, которую написали люди? То есть чьи-то фантазии и придумки? 😂Бога нет, расслабьтесь
Э-велин@• 05 марта в 09:58
Ответ дляTeonaa
Це ви кому
Это она сама с собой, переживает
Э-велин@• 05 марта в 10:00
Ответ дляОленёнок
Вам и сейчас никто не мешает стать мусульманской маньячкой шахедницей
Э-велин@• 05 марта в 10:00
Ответ дляОленёнок
На вас вся надежда
автор Teonaa • 05 марта в 10:04
Ответ дляОленёнок
Я про вас не думаю😂
Але це дивно, - зайти , щось тявкнуть двічі, після чого сказати що обговорювати нічо не хочу-не буду🤯 - не треба, хосподі
Люди часто обговорюють книги. Написані людьми. Тут насправді нічого такого психічно нездорового - немає. Навідміну від вашого неординарного бачення. Не дуже здорового.
Оленёнок• 05 марта в 10:07
Ответ дляTeonaa
Я про вас не думаю😂
Ок, тявкну третий раз😂. Люди, которые всерьез воспринимают писанину в библии и которые реально отождествляют это с реальными событиями сродни людям, которые носят шапочку из фольги и верят в предсказания Ванги.
Оленёнок• 05 марта в 10:07
Ответ дляЭ-велин@
Зачем? Что одно говно, что другое
dahashutka19• 05 марта в 10:55
Біблію придумали люди, щоб керувати іншими людьми. Бога немає
Э-велин@• 05 марта в 12:00
Ответ дляОленёнок
Библия написана частями, и людьми, живущими в разные тысячелетия. Все предложения пронумерованы, и каждая история частями у каждого из пророков. И только сложив все предложения, получаются полные картины, как пазлы.
Библию изучают все ученые мира, там идеально точные описания всех городов, каждого на то время, даже раскопки все ведут, опираясь на описания.
Но приходят такие, как вы, ничего не читающие, но все знающие. И конечно, даже все ученые начнут слушать вас
автор Teonaa • 05 марта в 12:11
Ответ дляОленёнок
Саме так. Але я (і ті що висловилися) НІДЕ не сказали, що вірять в це. Просто - є речі, які ну от «співпадають» - і у Ванг, і у Бібліях. Ітд. І ніколи не є діагнозом якимось, якщо про це поговорити. Це нічим не психічніше, ніж обговорювати щеплення ті ж. Хтось за, хтось ні. Хтось ними імунітет робить, хтось їх бастує щоб не було ауттизму
автор Teonaa • 05 марта в 12:11
Ответ дляdahashutka19
А я десь пишу зворотнє
автор Teonaa • 05 марта в 12:22
Ответ дляОленёнок
Вірити/не вірити - це дуже поверховий підхід. Ви маєте розуміти, там затронуті аспекти багато чого. Не лише «покайтеся». Ну це ж наче має бути очевидно!
І там 95% - це метафори, це описання чогось - через образи. Ну ясно ж що Червоне море - не «розійшлося» щоб євреї пройшли. Бо фізика є і була, і буде до кінця, і гравітація, сподіваюся, теж. Але щось же сталося. От і думайте, називається.
Так і все там слід читати. І так, мені цікаво хто що думає про того звіра 666. Тим бвльше це ж не сенс життя. Мала час, обговорюємо.
Алина-1240• 05 марта в 15:19
Ответ дляЭ-велин@
Где в этой цитате мертвые не слышат? Если Моисей явился Иисусу на горе и они разговаривали?
Эклесиаст 9-10
Э-велин@• 05 марта в 17:47
Ответ дляАлина-1240
Эклесиаст 9-10
В аду нет работы, ни размышления, ни мудрости. Наслаждайтесь жизнью, пока живы.
Где тут про слышать-не слышать?

*Все, что может рука твоя делать, по силам делай; потому что в могиле, куда ты пойдешь, нет ни работы, ни размышления, ни знания, ни мудрости.*
K.Yurchenko• 05 марта в 19:54
Ответ дляЭ-велин@
Загалом, цей клас літератури вважається метафоричним, і тому його трактують, читаючи між рядків. Але добре - всьо понятно со мной))
Vika-N• 05 марта в 20:34
Ответ дляЭ-велин@
Не тільки. Взагалі нічого не зможе