ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 14:45
Посоветуйте книгу чтоб вернуть себе себя и обрести покой
После разрыва зависимых отношений очень долго не могу вернуть себе себя...Самооценку, уважение, покой душе.. Вот прямо хочется читать, и отстроить себя заново по кирпичикам... Что посоветуете?
Маю декілька думок• вчера в 14:49
Советую мультик Чертенок #13.
Люби себя - чихай на всех(с)
Очень помогает.
Люби себя - чихай на всех(с)
Очень помогает.
Коко Шанель• вчера в 14:54
Книга «Подходим друг другу. Как теория привязанности поможет создать гармоничные отношения»
ЭкстрасенсиХаЯ
• вчера в 14:56
Ответ дляБабулька
обратится за помощью к психологу...
я не настолько обеспечена, чтоб проходить психолога(( к сожалению, дешевле 1000...1500грн за сеанс нереально найти
Бабулька• вчера в 14:57
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
ищите безплатного...в больнице вашего города
ЭкстрасенсиХаЯ
• вчера в 14:58
Ответ дляМаю декілька думок
Советую мультик Чертенок #13.
Люби себя - чихай на всех(с)
Очень помогает.
Люби себя - чихай на всех(с)
Очень помогает.
спасибо, посмотрела))) впервые, представляете. А мне уже 40))) очень хороший мультфильм)))) улыбнул)))
Файна_зупка• вчера в 15:04
Валерій Синельников ’Полюби хворобу свою’ (про емоції, почуття, психосоматику), Ронда Берн ’Тайна’ (поверне натхнення до життя), Колін Тіппінг «Радикальне прощення» (пробачити себе та інших), Лабковський ’Хочу і буду’ (про самооцінку), Робін Норвуд ’Жінки, які кохають до нестями’, Луїза Хей ’Станьте щасливими за 21 день’
Коли в моєму життя трапляються негаразди, проблеми, спостошення - дістаю Синельникова. Після прочитаного відчуваєш очищення.
Рік назад була в депресії - просто читала в голос книгу і розбирала всі свої емоції.
Інші книги теж читала, захоплююсь психологією. Ці книги зрозумілі для простого читача. Можете в ютубі послухати психолога Лабковського, він класно пояснює про любов до себе, самооцінку та відносини.
Теж був період після відносин, який відкрив мені багато книг. Коштів на психолога не було, тому шукала відповіді сама)
Файна_зупка• вчера в 15:09
а зі свого досвіду пораджу ...ведіть щоденник емоцій - стане легше)
Ви не сама! Щиро співчуваю, що ви зараз проходите такий період в житті і вірю, що все налагодиться!
Можете скачати додаток Mindspa. Письменниця Ніка Набокова його створила, в неї до речі є книги про співзалежні стосунки. А в додатку можна знайти багато курсів на свій запис. Ніка росіянка, але вже давно проживає в Болгарії з чоловіком-італійцем, війну не підтримує. Курси є безкоштовні і платні, але ціна доступна (десь 2 тис на місяць, щоденні завдання, медитації, тести). Подивіться описи в додатку і в неї на сторінці в Інсті