Ромашкинная• вчера в 15:35
релокація. як у Вас на підприємстві?
хто переїзжав в межах України по релокації заводу (держ.власність). В нас лиш ходять розпитують, хто готовий на релокацію, але ніяких конкретних пропозицій, не озвучують по умовам. Працівники відмовляються, бо в чисте поле їхати не розуміють як.
поділіться досвідом
Мішечок щастя• вчера в 15:46
Знаю не державні компанії.
Там були гарні релокації, на Кіпр та в Польщу.
Трейдер кріпти• вчера в 15:48
У нас заставляли так. Типа соберите вещи, детей и будьте готовы. На завтра, например. В определенный пункт. Там типа чтоб люди сами снимали себе жилье. Я уволилась через время. То не ездила.
ОливьЕЖечка• вчера в 15:48
Не державна, офісна робота. Просто відкрили офіси в двох інших містах, хто захотів сам релокацію здійснив, на місці залишився філіал.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 15:51
Знаймі працювали на підприємсті, що релокували західніше.
Тож...
Забрали по максимому кваліфікованих працівників , ті професії які не змогли б знайти. Наприклад операторів виробничіх ліній.
Для них знайшли житло ( общаги і квартири-хостели типу). Коли в квартирі по 5-8 чол живе. Якщо людина їхала з родиною - то відповідно квартиру треба було шукати самому. Далі... цікава тема з\п.... оператор отримував 12 тис. Спробуйте на цю суму знайти квартиру в оренду для сім’ї в Тернополі чи Львові?
Ще додам.. персонал типу бухгалтерів і менеджерів - майже ніхто не схотів переїздити з членами родини. В першу чергу це матеріальна сторона
Тож...
Ромашкинная
• вчера в 19:43
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну от щось таке намічається...