БлинчикБезСметанки• 06 марта в 09:20

Плитка на підлогу в квартирі

Замучилися з вибором. Його занадто багато+ довго обираємо, тому набрид асортимент. Подивіться збоку, яка підлога стильно та сучасно виглядає .
Меблі +- кольором як на візуалізації.
Зробіть вибір:
вже голосів: 45
1. Патагонія
2. Мармур
3. Онікс
4. Результати
5. Шукайте ще
ГЛЮкоза• 06 марта в 09:22
Тільки не глянець!
А взагалі з цих ваших фото нічого б собі не обрала.
Я не люблю акцент на підлогу, вона тут дуже активна
Всім шампаньського• 06 марта в 09:23
А как ваша кухня выглядит ? Если там коморка три метра квадратных, то смысл выбирать? Оно все будет отстой
Кондуктор трамвая• 06 марта в 09:23
Наша підлога планується ?
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:23
Ответ дляГЛЮкоза
Тільки не глянець!
Чомусь дизайнери якраз пропонують акцентувати підлогу. Все інше буде монохром ,без активних кольорів
Кондуктор трамвая• 06 марта в 09:24
Третє фото прямо всі кліше ремонтів в одному
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:25
Ответ дляВсім шампаньського
Там буде контуром одним не тільки кухня. Авжеж, не настільки велика кухня як у візуалізації, але простір є.
Всім шампаньського• 06 марта в 09:25
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну если не так как на картинках, то смысла заморачиваться нет. Все равно будет так себе
ГЛЮкоза• 06 марта в 09:26
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я за своє життя робила 4 серйозні ремонти.
Завжди слухала себе, і обирала те, до чого душа лежить.
А дизайнер має зробити так, щоб було і гарно і замовнику ВСЕ сподобалось, в пріоритеті - смаки замовника
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:27
Ответ дляКондуктор трамвая
Є таке. Ще варіант сіра плитка. Але мені взагалі не подобається сірий, люблю теплі відтінки.

Може порадите куди дивитися? Щоб не кліше, щоб перезавантажити бачення
Всім шампаньського• 06 марта в 09:28
Сделайте фото кухни и попросите чат джипити или гемини сделал пол из тех вариантво, что выбрали. Посмотрите и решите что больше нравится
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:30
Ответ дляГЛЮкоза
Ми чекаємо ключі вже 1,5 роки, тому заплуталися, втомилися від вибору. Спочатку щось було ах, за роки очікування переросло в фу
a.ostroverh• 06 марта в 09:30
Из этих фото - второе
Тёплый цвет мебели, сочетание с медной фурнитурой
Но так надоел этот мрамор, он тупо везде.... плитки такое множество... я бы под паркет взяла
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:32
Ответ дляa.ostroverh
Из этих фото - второе
Згодна про мармур, набрид, але його найбільше пропонують. Під паркет не подобається взагалі
Дело было давно• 06 марта в 09:33
Ви на глянцевій плитці собі в´язи скрутите, якщо ступите на щойно помите.
Мені жоден варіант не подобається, бо акцент саме на плитці. Вона Вам набридне. І якщо меблеві фасади кухні змінити не важко, то плитку Ви в принципі навряд будете колись міняти.
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:38
ШІ радить таке

Patagonia— Найстильніший контраст
​Це поєднання буде виглядати найбільш дизайнерським.
• ​Чому це працює: Кашемірові меблі зазвичай досить спокійні й однотонні. Активна, ’рвана’ текстура цієї плитки з її сірими та бежевими прожилками стане ідеальним фоном.
• ​Ефект: Матовість меблів ’заспокоїть’ активний глянець підлоги, створюючи баланс між розкішшю та затишком.

Світлий онікс— Повне розчинення та простір
​Якщо ви хочете створити дуже світлий, ’монохромний’ інтер´єр, де все перетікає одне в одне.
• ​Чому це працює: Колір кашемір дуже близький за тональністю до основи цієї плитки.
• ​Ефект: Квартира буде здаватися величезною і дуже чистою. Це класичне благородство, яке ніколи не вийде з моди.
Молчавочка• 06 марта в 09:40
У меня плитка как на 3 фото.
Ремонт делали пять лет назад. Этот вариант был в топе.
Про то, что она скользкая - мы понимали. И были готовы к этому.
Но я не ожидала, что на ней видна каждая пылинка и что после мытья влажной шваброй надо проходиться ещё сухим полотером.

Я с этой плиткой заработала ОКР. Весь день по ней катается робот-пылесос. Но приходя с работы все равно хвастаюсь за швабру. А если ещё солнышко светит, то отлично видны все разводы от пылесоса и швабры.
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:43
Ответ дляДело было давно
Тоді залишається під ламінат варіант. Але ми не хочемо його однозначно.
І схиляюся до 3 варіанту як менш нав´язливого
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 09:42
Ответ дляМолчавочка
У меня плитка как на 3 фото.

неочікувано, бо там наче і сіре і беж присутній, тобто під любий колір волосся підійде. Ми на таку дивимося
А нема фото підлоги в масі у вас? Подивитися як вживу виглядає
Кондуктор трамвая• 06 марта в 09:44
Ответ дляБлинчикБезСметанки

Пінтерест
Не робіть цю бетонозу- не додає тепла будинку хіба у вас лофт якийсь
Кондуктор трамвая• 06 марта в 09:45
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Та ладно - у вас або мармур або бетоноза або ламінат
А печворків скільки , мозаїк і тд для активної підлоги як ви хочете
Молчавочка• 06 марта в 09:46
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я сейчас не дома. Если не забуду - во вторник сфоткаю.
Колгоспниця• 06 марта в 09:47
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви замахатесь мити той нлянець, це ж кухня. Беріть матовий і щоб не було великих кусків однотонних, типу як на ф1 куски білого. Дизайнерам дизайн робити, а вам жити і мити то потім все
Дело было давно• 06 марта в 09:52
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А чого Ви під камінь не хочете? Воно матове, ще й зазвичай таке забарвлення, що сміття взагалі не видно. І не набридне.
МУСЯкомарова• 06 марта в 09:52
Ответ дляБлинчикБезСметанки

Я винил положила одним контуром. Теплый, воды не боится, по деньгам и срокам намного выгоднее.
Пустощі-веселощі• 06 марта в 09:52
Наляписто как то, лучше акцент на одной стене сделать, чем на полу. Стену можно поменять, обои и т. д. А плитку сдирать не будете
Дело было давно• 06 марта в 09:53
Ответ дляПустощі-веселощі
ВОООТ! Плитка должна быть такся, чтобі не бесила через пару лет
Зам. зав. Анонима• 06 марта в 10:01
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Глянцеву підлогу робити - це самогубство. Шукайте матову чи з ледь помітним рельєфним малюнком. Якщо на кухні на ту підлогу попаде вода (а вона туди попаде), то великий шанс розбити голову.
Мааарковная• 06 марта в 10:09
Без зубов останетесь с такой глянцевой плиткой, не шучу
Юпитерная• 06 марта в 10:23
Не брала бы глянцевую на пол, выглядит как какой то салон/клиника, этот блеск
Нравится плитка под натуральный камень, аля травертин, и матовая
автор БлинчикБезСметанки • 06 марта в 10:47
Ответ дляКондуктор трамвая
Пінтерест
Дякую, відразу викреслила її